Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem fingok a párom előtt?

Gáz, ha nem fingok a párom előtt?

Figyelt kérdés

Már 2 éve vagyunk együtt, de nem fingottam előtte még. Ő meg szeretné, mert intimitás...stb.stb.


Gáz?


2010. jún. 3. 23:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Ilyen a neveltetésed. Az övé meg olyan.


Én ezeket a dolgokat diszkréten intézem. Sokáig laktam együtt tesómmal, előtte se fingorásztam meg ő sem előttem, pedig nagyon bizalmas a kapcsolatunk.


Volt egyszer fingós pasim. De az az igazi görény fajta. Aki direkt az orrom alá fingott, ezért nagyon haragudtam rá. (Nem az volt, hogy véletlenül kicsúszott, azt toleráltam volna.) Ő tudta, hogy idegesít, ezért még jobban durrogtatott. Mikor szóvá tettem, akkor közölte, hogy de én is fingjak előtte, akkor majd jutalomból nagyon meg fog szeretgetni. Hát... néztem egyet.


(Elég csúnya véget is ért a kapcsolat, nagyon megharagudtam rá.)


Az intimitás fokmérője szerintem nem az, hogy mertek-e egymás előtt fingani. Én senki előtt nem szoktam, mert így nevelődtem. De ez nem jelenti azt, hogy nem kezelem ezt természetesen. Ha véletlenül kiszalad, hát istenem, van emésztésünk. De provokatív, ordenáré módon ne fingjon már az orrom alá, én se fogok a másiknak.


De elfogadom, hogy van olyan család, ahol természetes egymás előtt fingani. Csak az a lényeg, hogy a hasonló neveltetésű emberek találjanak egymásra, és akkor nem lesz konfliktusforrás a szél.


29/N

2014. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!