Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem fingok a párom előtt?

Gáz, ha nem fingok a párom előtt?

Figyelt kérdés

Már 2 éve vagyunk együtt, de nem fingottam előtte még. Ő meg szeretné, mert intimitás...stb.stb.


Gáz?


2010. jún. 3. 23:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

szerintem sem ez az intimitás fokmérője, hogy az ember ha rájön az inger,akkor puff elereszti a galambot

más az,amikor "kicsúszik",akkor mi elsütünk valami poént és senki nem érzi magát rosszul, de hidd el, semmi baj amúgy az intimitással köztünk mégis inkább a másikat tiszteljük meg azzal,hogy nem az orra alá pukizunk :)

2010. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%
8 éve vagyunk együtt, már össze is házasodtunk, de se Ő, sem én nem eregetünk a másik előtt, fel sem merült gondolatként, témában sem. Ettől függetlenül imádjuk egymást és nagyon bizalmas, intim viszony van köztünk. Szerintem szánalmas és kiábrándító dolog....
2010. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

A köhögés, tüsszentés nem az???Mi az h szánalmas??Hozzátartozik a testedhez, az is te vagy nem?

Az más, h vendégségben,társaságban, nyilvános helyen nem..az oké.de egymás előtt??majd kirohangálok mindig ,ha rámjön, na igen:)

Nekünk ez nem jelent gondot.Egy éve vagyunk házasok,eleresztjük, na és?Semmi bajunk nem lesz tőle, senkinek nem okozunk ezzel kárt:)

Max. nevetünk egy jót!

2010. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy érzed! Én sem pukizok direkt előtte, csak ha véletlenül kijön. Visszatartani sem jó, de ezt mindenkinek magának kell éreznie, hogy mennyire oldott. Ha nem akarsz, nem muszáj, ha kell, menj ki a wc-re. :)
2010. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
első fél évben párom se "mert" előttem...aztán 2 napos állandó együttléttől begörcsölt a hasa...eszembe nem jutott addig hogy ő visszatartja...akkor mondtam,hogy ne csinálja ezt,mert rossz nézni ha szenved...nah azóta nem tartóztatja magát,sőt...
2010. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Bocs, a szánalmas erős kifejezés volt, nem úgy gondoltam!

Természetesen nem háborodnék fel, ha véletlen kicsúszna, de ismerek olyan párt, akik ebből sportot űznek, össze vissza finganak egymás előtt, ki tud nagyobbat, stb....Nos, a nagyfokú intimitásról annyit, hogy mindkettő mellék....! Tehát nem hiszem hogy ezen múlna! Mond meg neki, hogy Te nem szeretnéd,és kész! Nehogy már a szerelem bizonyítéka legyen hogy fingjunk a másik előtt!!!!

2010. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Mi is hat eve vegyunk együtt, es hazasok is vagyunk, meg gyerekünk is van, de nalunk ez sohasem volt kedes. Mondjuk mivel mi összejöttünk, es gyakorlatilag masnaptol együttelünk, igy ez a tema sem okozott gondot. De micsoda hülyeseg mar az, hogy valaki nem fingik a prja elött. Hidd el ez marhara nem lenyeges tenyezö. Ha harminc eve együtt lesztek, biztos nem vagja majd az arcodba, hogy anyus, mekkorakat ereszgettel te man itt, ejj de gusztustalan vagy e. :-))) Ugyanmar. De ha szakitassz vele sem gondolom, hogyx mindenkinek elmondja, hogy hogy ez a csaj mekkora fingos. Az aki meg fingani sem mer a parja elött igazan megjatsza magat szerintem.
2010. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én ha nem msuzáj nem fignok az orra alá,hanem kimegyek a wc re. Nme érzem úgy,hogy megjátszanám magam,utcán kertben persze de azért egy zárt légtérben nem akarom elgázositani:D
2010. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Én nem pukkantok a pasim előtt, és szerintem nem ettől lesz intim a kapcsolatunk...elég ha ő eldurrantja magát előttem én meg szagolom...akkor ez igenis intim,nem?! Ha ebből nem tudja h mennyire is szeretem akkor semmiből...:))) több mint 3 éve vagyunk együtt és még remélem nagyon sokáig fogom szagolni az űrgyűrűfüttyeit...:D
2010. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt embere válogatja. mi is három éve vagyunk házasok, de nálunk is tabu a puki, ha véletlenül kicsusszan, akkor nevetünk egyet, de szándékosan nem engedjük ki. én nem szeretem szagolgatni másnak a pukiját, számára meg nem éppen nőies. igy, ha kell, akkor irány a wc. és ez marhaság, hogy nincs erős kötelék ez esetben. mi a legnagyobb összhangban vagyunk és semmi problémánk nincs!
2010. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!