Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindig ezt? (lent)

Miért mondja mindig ezt? (lent)

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve van egy barátom.

Nagymamám mindig azzal piszkál, ha pl kapok ruhát az édesanyjától, ami nem jó rá, hogy már megint mit hoztam haza, meg biztos én kunyeráltam el. Holott pl múltkor is apu adott eredeti levis farmer mellényt, meg 2 inget , hogy vigyem el barátomnak, mert sajnálná kidobni, de ő ki hízta. Most is adott apu egyet,hogy holnap ha megyek hozzájuk vigyem el. De mamám múltkor is, mikor kaptam egy tök jó felsőt, hogy miért hoztam el.Pedig tényleg nem én kértem, édesanyja mondta, hogy vigyem el, mert ők is elfogadták.Mindig azt mondja, mi is meg tudnánk venni.Szerintem ez kedvesség is,nem leszek olyan bunkó, hogy ne fogadjam el.De aztán megbékél,és nem foglalkozik vele.Én se foglalkozzak vele? Ha megint kapok mondjam , hogy ajándékba kaptam?


2010. jún. 3. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, fogadd el, és ne foglalkozz vele mit mond a nagymamád. ajándékba kaptad, nem kunyeráltad. majd megérti..
2010. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Másnap meg már mondta is, hogy milyen csinos. nem lehet kiigazodni rajta:)
2010. jún. 3. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már öreg. Az öregek szeretnek kötekedni :D bár ez néha idegesítő...szerintem ne figyelj rá. Nyugodtan adogassatok egymásnak, amúgy se az ő dolga :).
2010. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hangulatember. sok ember ilyen, pláne idősebbek. hagyd békében a megjegyzéseit.:)
2010. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csináld ahogy eddig és ahogy előttem is írták: ne aggódj ezen

a nagyid nem rosszindulatú, csak más az értékrendje

ahogy kihallom nincs nagy gáz, te se legyél problémásabb nagymama és akkor minden rednben is van :)

2010. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2010. jún. 3. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!