Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek a helyemben?

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
A karacsonyi unnepekre latogato jott hozzank parom anyukaja, aki 70 ev koruli, es anevelt lanya, aki 14 eves. A kislany naplojabaol (amibe nem szep, hogy beleolvastam, tudom), de a lenyeg , hogy kiderult, hogy gyuloli a nagyanyjat es azt ecseteli, hogyha eleg erot erez magaban, akkor batnai fogja magat. Eleg ijeszto mennyi boldogtalansag arad a naplobol. A nagymama egyebkent egy eleg eros akaratu asszony, vallasos es gondoskodik a kislanyrol, csak eppen nem hiszem, hogy tudja hogy mire van szuksege egy 14 eves kamaszlanynak. Nem tudom mit tegyek, beszeljek a parommal, majd o beszel az anyjaval, vagy inkabb a kislannyal beszelgessek, vagy inkabb ne tegyek semmit, majd megoldodik a dolog. Egyebkent a nagymama es a kislany egy masik kontinensen elnek, szoval hosszu tavon nem tudnuk reszt venni az eletukben.
2017. dec. 28. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Mi jogon olvasol bele a naplójába? 14 évesen pont abban a korban van hogy utál mindent, a napló meg arra van hogy ezt kifejezze. Ha akarod beszélj a pároddal vagy a nagymamával de arra készülj fel hogy neked sose lesz már jó kapcsolatod vele.
2017. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a lánnyal kellene beszélni, hisz neki van baja, és 70 évesen amúgy sem változnak meg az emberek, kicsit sem.

Nem kell elmondani, hogy beleolvastál a naplójába, ne tedd.

Csak beszélgess vele, próbáld meg kideríteni, hogy valójában hogy érzi magát, mi foglalkoztatja, mi bántja. Ajánld fel, hogy tartsátok a kapcsolatot rendszeresen skypeon, emailben... hogy tudja, hogy van valaki akivel beszélgethet ha olyanja van.

2017. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán próbálj beszélni a kislánnyal, barátkozni vele... Te hány éves vagy? A kislánynak nincsenek szülei? 14 éves, akkor vélhetően még 4 évet ki kell bírnia a nagymamával... Kollégiumba nem tud menni?
2017. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!