Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a válókereset beadása...

Vajon a válókereset beadása segítene?

Figyelt kérdés

Férjemmel nagyon megromlott a kapcsolatunk.

Javasoltam neki még év elején, hogy menjünk tanácsadásra. Nekem esett, hogy ez milyen ciki, mit gondolnak majd róla, ha megtudják, meg hülyeség. Azóta számos taktikát kínáltam neki, ma pl. azt, hogy ok akkor csináljunk úgy, mint két idegen, akinek tetszik a másik, éljük bele magunkat, hogyan viselkednénk egy ilyen helyzetben, ha a másik meghódítása a cél.

Sajnos ebből is veszekedést kreált.

Én már nem tudom, mivel próbálkozzak. Van egy másfél éves gyerekünk, házaséletet egyszer éltünk a fogantatása óta.

Már életkedvem sincs.

Utólag úgy érzem, a lánykérést csak én provokáltam ki. Talán el sem akart venni feleségül (5 év után már idejének éreztem).

Életkedvem se lenne, ha nem lenne a gyerek.

Itt bőgök és azon gondolkozom, beadom a válókeresetet.

Akkor majd el tudja dönteni, hogy akarja-e végre a tanácsadást vagy inkább egy külön életet.

Mit gondoltok?


2017. dec. 28. 11:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%

De mi a f#sznak kell megházasodni?

Ezért?

2017. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem éreztem akkoriban, hogy nagy gond lenne, azért.
2017. dec. 28. 13:47
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
ma 13:44-es: szerinted ha nem lennének házasok, "csak" élettársak, akkor jobb lenne a kapcsolatuk? Mert szerintem nem.
2017. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem meg igen.

A házasság egy nyomasztó kényszer, persze hogy a férfiaknak semmi kedve hozzá.

2017. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Ha valaki neheztel valakire csak azért, mert papíron összekötik őket, akkor az rég rossz. Férjem nem házasságellenes, viszont mindig is mondta, már a kapcsolatunk elején, hogy olyan sok a válás, ő ettől fél. Az sem kizárt, hogy ez egy önbeteljesítő jóslat....


Én az utóbbi időben elég súlyos döntéseket hoztam meg a kapcsolatunk érdekében, zokszó nélkül feladtam olyan dolgokat, amik sok éve képezték az életem velejét, de ő kifogásolta. Vagyis feladtam önmagam. Azt hittem, hogy ezzel a lépéssel jót tehetek nekünk, de eltelt megint annyi idő, hogy lássam, hogy nos, igen... Úgy tűnik, itt a vég.

2017. dec. 28. 14:11
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, feladni önmagad? Senki, egyetlen házasság sem ér ennyit, főleg, ha a másik fél nem tesz semmit...
2017. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%

Megérdemlitek egymást. :D

A nagy mártír meg a telibeszarós.

Ezek kellenek egy házassághoz, akkor meg nem értem mi a gond.

2017. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod.
2017. dec. 28. 14:42
 19/24 anonim ***** válasza:
Váljatok el, így csak kínszenvedés mindkettőtöknek. Miért kényszerítetted bele a házasságba?
2017. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ezt én gondolom csak, hogy talán csak kényszer volt neki.
2017. dec. 28. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!