Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt valami közöttük?

Történt valami közöttük?

Figyelt kérdés
A barátom felment egy havernőjéhez,akivel ezer éve nem találkoztak.Nekem bejelentette,hívottis magával,de én nem akartam menni.Lehetett közöttük valami?
2010. jún. 3. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném, ha hívott téged is :)
2010. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
huha,így ennyi infoból,akármi történhet.De miért nem mennél vele?Milyen barát?Volt köztük valami régebben?
2010. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

igen történt.

misszionárius pózban kezdték, utána kutya, egy kis anál és oral, ezt 3x megcsináltak, és beszállt a kutya is.


nah de most komolyan, honnan a bús fenéből tudjuk mi történt ott?

2010. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha elmentél volna, megtudtad volna, mi van közöttük. legközelebb ha hív, menj el, és okosabb leszel
2010. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy fiú barátom, akivel nagyon szeretjük egymást, sokat beszélgettünk, volt olyan is, hogy megöleltük, megpusziltuk egymást. Van neki is barátnője és ezt tiszteletben tartom. Nem tennék olyat, annak ellenére sem, hogy van köztünk némi vonzalom. Ittunk is már együtt, de soha nem volt még olyan szituáció sem, ami több lett volna a megengedettnél.

Ez mind azon múlik, hogy milyen a pasid...ha a csaj rá is mászna ha nem akarja nem történik semmit.

2010. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
osztálytárs,és régen az egyik haverjával járt együtt
2010. jún. 3. 16:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akkor nincs köztük semmi se.de nyugi!!!azért írd meg ha hazaért mit mesélt.de komolyan miért nem mentél vele ha hívott?
2010. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Azért a pasi is tapló, hogy felmegy hozzá.Utcán, parkban nem is lehet találkozni? Mi olyan fontos, hogy felmenjen?
2010. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már hazajött,a csaj öccse is otthon volt.Dumáltak.Ennyi.Direkt nem mentem,nem érdekelt a társaság.
2010. jún. 3. 21:39
 10/13 anonim ***** válasza:
18.34! Miért ne mehetne fel a barátjához?
2010. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!