Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így az emberek?

Miért viselkednek így az emberek?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem már ezen az oldalon,hogy ha valakinek munkája van,akkor az támadja azt,aki mondjuk munkanélküli,mondván,hogy lusta,ingyenélő,s amikor ő maga kerül ebbe a helyzetbe,akkor természetesen senkinek nem lehet hozzá egy rossz szava sem.Aztán aki nem szeretne gyereket,az leharapja annak a fejét,aki szeretne,aki 30 alatt nem akar szülni,az le ostobázza azt,aki 30 alatt mert szülni,aki nem akar nősülni/férjhez menni,az szapulja azt,aki szeretne,és fordítva.Természetesen ez az életben is jellemző.Ez miért van szerintetek?Talán mindenki többnek,okosabbnak,és ezáltal erősebbnek szeretne mutatkozni,mint amilyen valójában?Tudom,a kérdés költői...
2010. jún. 3. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Valoban, amit mondasz kerdezo, szinten hozzatartozik ehhez a hozzaallashoz. Marmint, hogy akik azt hiszik, hogy csak nekik lehet igazuk, mindig ok az okosabbak, mindig le fogjak nezni es elitelik majd a masikat. Pedig pont az eloiteletes ember a buta, de ezt sokan nem latjak be... sok helyzetben nem egyertelmu, hogy az illeto jot vagy rosszat tett. Egy masik szemszogbol mar lehet, hogy mas fenyben tunik fel az egesz szituacio.


A masik valaszolonak: itt az oldalon olvastam az elobb, hogy egy no irta, hogy elete legnagyobb hibajanak tartja, hogy 18 eves koraban nem tartotta meg a gyereket. Azota is emiatt szenved, nem boldog. Akkor miert nezi le a legtobb ember az olyat, aki fiatalon vallalt gyereket? Ez sem egyertelmu rossz...ha boldog, ahogy van, mi a gond? Az az ember legalabb felelosseget vallalt a tetteert, nem pedig a konnyebb utat valasztotta. Lehet, hogy o igy boldogabb, mintha maskepp dontott volna...szoval ez sem olyan dolog, amiert valakit el kellene itelni. A baratnod pedig nem volt boldog veled meg te sem vele, mert nem voltak kozos celjaitok. O ha gyereket akart, akkor olyat keresett, akitol lehet neki es most valoszinuleg boldog, hogy az lett, amit szeretett volna. Miert kell ezert lenezni ot? Nem ertem...te a sajat szemszogedbol latod ezt, o mast akart az elettol, ez miert baj? Ha egyszer latta, hogy te par evig meg nem akarsz gyereket, de o mar nagyon akart egyet, miert baj, hogy lett neki? O igy boldog es az a fontos, ahogy te meg majd olyat talalsz, akivel neked vannak kozos celjaid es ugy leszel boldog.

2010. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!