Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyik nap...

Miért van az hogy egyik nap rendesek, kedvesek veled az emberek másik nap pedig utálatosan viselkednek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs velem még nem viselkedtek így
2011. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a holdállással összefüggésben van.
2011. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem naponta változik, hanem nagyobb periódusban. Hetente, kéthetente fordul a dolog. Most csak hülyékkel találkozom. Ma már teljesen kerültem mindenféle kommunikációt. Csúcson járt tegnap az emberi hülyeség és minden rossz tulajdonság. Várom a fordulatot.
2011. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért van, mert amikor te úgy véled, hogy rendesek, kedvesek, na az a képmutatás, aztán pedig lehull a lepel!


A folyamat azért követi egymást, mivel először a rendesség, kedvesség álcája mögül próbálják elérni azt, hogy megnyilj nekik, mivel nem ismernek, aztán amikor már megnyiltál és úgy gondolják, hogy nem tudnak az érdekeik mögé sorakoztatni (az érdekeik céljában hasznositani téged) utálatosakká válnak, hogy lekopj!


Minden ember aki először kedves stb azzal vigyázz, mert célja van a kedvességének, ha másnem a kiváncsiság!


A legjobb ha tükrözöd, ezta viselkedési formát, és inkább te teszel fel több kérdést nekik mint ők neked!


Ha állandóan csak te válaszolgatsz az amúgy is olyan mintha vallatnának!

2011. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és van ugy hogy egy napon belül is előfordul ilyen és igazából nem tudom hogy melyik az őszinte viselkedés
2011. febr. 12. 19:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, te akkor csak egy emberre gondolsz?

Én nem.

2011. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod a másik lehetőség az is lehet, hogy őket is éri sokféle hatás, és esetleg nem tudják kezelni a feszültségüket, és rajtad vezetik le.

Nem mindenki képes uralkodni az érzelmein, főleg fiatalon nem. De ezt is meg lehet tanulni!


Tekintsd ezt egy plusz információnak az egyénről. Ennyivel is jobban ismered, tudod mire hogyan reagálhat.

2011. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem csak 1 emberre gondolok.

a körülöttem levőkre

2011. febr. 12. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a legbiztosabb az, ha nem te alkalmazkodsz mások hangulataihoz, hanem te egy külön szinten megtartod magad, és elhatárolódsz, szóval nem hagyod hogy hassanak rád mások érzelmei!


Ugyanis ezzel talán tudod kontrolálni az ő érzelmeiket, ha ők nem tudnak uralkodni magukon.


Mondok egy példát:


Csilla ideges és veled ordibál mert lecseszte a faterja, hogy elhagyta a telefonját, te nyugodt maradsz végighallgatod, átöleled, próbálod kiengesztelni, és ettől ő is meg fog nyugodni.

2011. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, ha nem fontos neked az illető lelkivilága, akkor maradj passziv és szűrd ki, hiszen nem ölelhetsz át mindenkit.
2011. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!