Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek arrol...

Mi a velemenyetek arrol amikor a gyereknek tiltja a szulo a tetovalast?

Figyelt kérdés

Apam eleg regimodi... se a piercinget se a tetovalast nem szereti.. amikor kilovettem a fulemen plusz 2 lyukat akkoris kiverte a balhet. Akkor voltam 16 eves.

Multkor feljott ez a tetko tema. Es eleg csunyan beszelt rola...

Hogy undorodik tole . Hogy majd e miadt nem kapnank allast meg hogy majd 20-30 ev mulva mar nemlessz ilyen divat es elfogadott sem.

Es tiltja nekem meg a tesomnak is. De nekem azota van mar 1 kissebb a karomon akirol o nem tud. De megyunk strandra a jovoheten nemtudom mit fog hozza szolni ha meglatja. A kerdesem az lenne hogy:

Szerintetek tenyleg nemlesz elfogadott 20-30 ev mulva?

Ti a tiltasa ellenere is csinaltatnatok ha szeretnetek?

Erdekelne a velemenye?

Ha e miadt kitagad hogy en a kezem ki tetovaltatom peldaul vegig az az o szegyene lessz??

Egyebkent 19/L vagyok !!



2017. dec. 18. 13:03
1 2 3
 21/24 Metionin ***** válasza:
61%
Nem mindegy hogy hány éves gyereknek és hogy hogyan, miért ellenzi a szülő. Elviekben a szülő a felelős a gyerekéért, bizonyos életkorig teljesen normális hogy megpróbálja terelgetni stb. így pl. a tetoválás esetében 18 éves kor alatt inkább lebeszéli a gyereket. Az viszont már túlmegy a határon, hogy egy jogilag felnőtt 19 évesnek, akit már egy színvonalas szalonban is simán kivarrnak, teljesen tiltsa azt. Ha megpróbálna rábeszélni arra, hogy fiatal vagy még, gondolkodj még rajta stb. arra azt mondom hogy oké de egyből tiltani, ráadásul ilyen indokkal hogy "undorító oszt kész" szerintem hülyeség. A generációs különbséggel/régimódisággal persze nem tudsz mit tenni, bár szerintem nem ártana szólni neki mielőtt meglátja. Leszedni már úgysem tudja rólad.
2017. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Az izlesehez joga van. Nekem se tetszenek a tetkok. De megtiltani BARMIT IS a nagykoru lanyanak, nincs joga. A tetkot sem.

Mai szemmel vicces lenne egy tetovalt dereku oregasszony a reumatologian pl, de 50 ev mulva, mire ti lesztek oregasszonyok, nem lesz fura, mivel a mostani kiscsajok kozul nagyon soknak van tetkoja, ami oregasszony korukban is meglesz.

2017. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
89%
"Szerintetek tényleg nem lesz elfogadott 20- 30 év múlva?" Ha nem "divatból" csináltatnál tetkót, akkor ez a kérdés, nem foglalkoztatna...
2017. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt vagy , ha tetkot csináltatsz az a te dolgot .

Igaz annyiba nekem könnyű , hogy apámbak is van tetkoja ìgy ő inkább támogatott mint ellenezte , tudtam mit akarok a minta is tök jó lett így fel is lett varva egy 5 fokos váltónak a mintája a jobb csuklómra 17 évesen . És én is ilyen leszek ha lesz gyerekem és 16-17 évesen el találja , hogy tetkot szeretne , ha jó a minta és nem valami divat azimbolum akkor támogatom .

2017. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!