Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöttél össze az Usa-ban...

Hogyan jöttél össze az Usa-ban élő pároddal, férjeddel,?

Figyelt kérdés
:)
2010. jún. 2. 18:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
59%

Ha az USA ba-mész tanulj meg jól amerikai angolul(USA más mint a GB) és legyél kirobbanóan csinos, akkor minden el van intézve. Vigyázat ott utcán nem szabad ismerkedni, el kell érned, hogy úgy mutassanak be neki, vagy teljesen "spontán" alakuljon ki az ismeretség -munkahely, vagy család környezetében a legoptimálisabb.

Az öltözködés ott egy eleve konzervativabb, kicsit prűd , de hangsulyozottan nőies megjelenést(minőségi kosztüm) és nő esetén(sic!)kicsit hipokrita, vallásos családcentrikus gondolkozásmódot jelent. Ha megtudják, hogy keletrőlo jössz be kell majd bizonyítanod, hogy otthon nem jurtában laktok, igy hát készülj fel erre(néhány aktuális sztárpletyka ismerete, divatos kütyü birtoklása segithet)

Egyébként egy nívós európai ara magasabb társadalmi rang az USA férfi számára is, de ehhez méltóan is kell viselkedned.

2010. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
wáo köszi ezeket honan tudod?:D
2010. jún. 6. 18:59
 23/30 anonim ***** válasza:
59%
elfelejtettem, hogy kötelező a melltartó(akár jelképes is)
2010. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csodálkozzatok, hogy mindenki elmegy innen. Ez egy pöcegödör. Gyönyörű pöcegödör, sok tehetséggel, de szar politikusokkal, gyalázatos múlttal.
2010. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én Angliában ismerkedtem meg egy amerikai születésű svéd lánnyal, akivel Magyarországon élünk, pedig Németországban dolgozom.
2010. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy amerikaban nottem fel:D Szoval csak amerikai parom volt eddig:)
2010. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Tényleg ezeket honnan tudod???Miért magasabb társ. rang??
2010. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem magasabb.. Szerintem ez hulyeseg.
2010. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat irjatok még légyszi
2010. jún. 7. 15:40
 30/30 anonim ***** válasza:
Én deviantarton ismertem meg az első szerelmemet, aki amerikai volt, sajnos áprilisban szakítottunk fél év szerelem után.
2010. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!