Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöttél össze az Usa-ban...

Hogyan jöttél össze az Usa-ban élő pároddal, férjeddel,?

Figyelt kérdés
:)
2010. jún. 2. 18:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
39%
sehogy, mert Magyar a párom:)
2010. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
11%

:| Nincs USA-ban élő férjem...

De ha lenne se, magyar létemre, véletlen sem esnék abba a bűnbe, hogy egy külföldivel keveredjek, mivel már ígyis alig vagyunk, és egyre csak fogyunk...


Hányingerem van az ilyentől!

2010. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Ez olyan nagy tomegeket erint, hogy ide kerdest lehet rola kiirni?


Egyebkent az en ferjem amerikai, a neten ismerkedtem meg vele, de o akkoriban Europaban elt, igy konnyebb volt talalkoznunk. Azota az USA-ba koltoztunk.


Csak egy dolgot nem ertek. Mi a kerdesed lenyege?

2010. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

én az egyikkel kint, mikor kint éltem:D

a másodikkal viszont budapesten:D

remélem segítettem:)

2010. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
csak érdekel amugy az igaz h kintivel nem szabad házasodni mert akkor ki fogja rendbe hozni az országot?!
2010. jún. 2. 18:31
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
Miért, így ki fogja rendbe hozni az országot? Ugyanmár, mindenkinek nagy a szája és senki nem csinál semmit.
2010. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább legyen az ember boldog egy külföldivel, mint hogy azzal törődjön hogy, "jajj milyen kevesen vagyunk már ebben az elcseszett országban, ezért inkább látni se akarlak.."
2010. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
mondjuk viszont neked is igzad van... de az előzőknek is... amugy én arra gondoltam kedves utolsó előtti válaszoló hogy ha midnenki külföldre megy akkor nem lesz nép és beolvadunk...:)
2010. jún. 2. 18:37
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
18:29 vagyok: azert irtal ki kerdest errol, hogy politikai kerdest csinalj belole es masokat mocskolj?! Sok ertelme van feltenni ilyen kerdeseket akkor...szerintem attol, hogy valaki kulfoldivel hazasodik, nem tesz semmi rosszat. Az a lenyeg, hogy boldogok legyenek. Meg az elo faba is belekotnek egyesek. Az irigyseg, rosszindulat tulteng egyesekben.
2010. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, szerintem ha egy ilyen felfogású ember(mármint aki elítéli, hogy külföldivel él/jár), az is meggondolná magát, ha beleszeretne egy pl. amerikai személybe.:) ezt nem lehet irányítani..
2010. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!