Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép név a Fatime?

Szép név a Fatime?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 15:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
a szomszéd kutyáját hívják így. nekem nem jön be.
2010. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
A kiejtés elrontaná. Hívd inkább Fatimának.
2010. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Fatima szebb:)
2010. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

elég gógyi név. soha nem neveznék így semmit, max a kerti bokrot :D (elnézést ha valakit megbántanék)

meg egy angol szó is van benne: time= idő = faidő xD

2010. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
A kissebségis inkább a Fatima...
2010. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem, az a Vanessza:D
2010. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:

nekem se tetszik, az egyik osztálytársamnak is az a második neve, mindig dicsekszik vele, hogy neki mennyire tetszik, hát szerintem nem szép név..én még a kutyámat se hívnám így (és ezt nem a szimpátia miatt mondtam)

ja és igen, a kisebbség körében elég népszerű név :S

2010. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
hát szerintem tökcsúnya..csatlakozok az előzőkhöz :D
2010. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Attól függ...én egy világos hajú, életvidám, színes lányt nem tudok így elképzelni viszont egy sötét hajú, titokzatos, fekete cuccokba járó lányt igen.
2010. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Úgy látom, én a véleményemmel vagyok itt kisebbségben :D, mert nekem nagyon tetszik. Lehet, hogy azért is, mert még kisiskolás koromban ismertem egy nálam pár évvel idősebb, gyönyörű és kedves félig arab, félig magyar lányt, akit így hívtak (-e-vel a végén, ahogy te írod). Irigyeltem is, hogy milyen szép és érdekes neve van. Talán nem arab származású lánynak szokatlan, de szerintem ez nem baj. Különösen, ha illik a vezetéknévhez. És lehet például Timinek becézni, az is helyes :)
2010. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!