Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy leszoktass...

Mit csináljak, hogy leszoktassam anyósomat arról, hogy ne zabáltasson?

Figyelt kérdés
Itt állandóan enni kell, ha nem eszem megsértődik. Meg azt mondja, hogy mindig csak a fogyókúrámmal vagyok elfoglalva. Elegem van! Nem akarok tehén lenni, mint ő meg a család többi tagja!
2010. jún. 2. 11:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki megvédett! Tudtommal ennek az oldalnak az a lényege, hogy segítsünk egymásnak ne pedig "tuskozzunk" meg "parsztozzunk". Dühömben írtam ezt a kérdést így nem pedig azért mert az értelmi szintemmel van gond! Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 3. 07:21
 22/24 anonim ***** válasza:

öööö ne edd meg.vagy edd meg aztán purge.:D

ergo hányd ki.

2010. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Egyel lassan, igy mindig van kaja a tanyerodon,mig a tobbiek mar tobbszor is szedtek.

Egyebkent a koverseg a nem tul esztetikus latvanyon felul, sokkal nagyobb egeszsegugyi karokat okoz, mint pl.szivinfarktus,cukorbetegseg, verkeringesi betegsegek, agyverzes stb.Ezek sulyos esetben mind halalt okoznak.

Mindenhol arrol irnak med beszelnek, hogy mennyire karos az egeszsegtelen taplalkozas.Manapsag mar mindenkinek tudnia kene.

2010. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal! Sajnos a kedves mama nem veszi figyelembe ezeket a dolgokat, pedig állandóan a tv-t bámulja onnan értesülhetne ezekről a dolgokról! Azt hiszem a kezembe kell venni az irányítást!
2010. jún. 7. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!