Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozzak vele? Meg éri a...

Találkozzak vele? Meg éri a randi?

Figyelt kérdés
Van egy srác neten keresztül ismerkedtünk meg és őszintén nekem nagyon tetszik mind képek alapján mind a stilusa. Én is tetszem neki csak az a baj h igaz mutattam magamról képet meg nem régit hanem mostanit látja h h nézek ki csak félek h vékonyabbnak képzel el mint a valóság. Nem vagyok nagyon kövér de nem is ez a mai trendi 36-os méret. szóval olyan 42-44es a méretem és 173 centi vagyok. Mit tegyek meg éri a randit? Ettől még tetszhettem neki?
2010. jún. 1. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
menj el. egy eredmény biztosan lesz: kiderül hogy müködik e a valóságban és bejössz-e neki. ha nem akkor nem! és majd jön egy másik.
2010. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Milyen képet látott rólad? Csak arckép vagy legalább derékig?A randira mindenképp menj el,nem vagy gnom vagy ufo,miért ne tetszenél neki?Ha a levelezés alatt szimpatikusak vagytok egymásnak,akkor egy randi a minimum,amit megérdemeltek.Lehet,hogy lesz vonzalom köztetek,lehet hogy nem (az is lehet,hogy neked nem fog bejönni ő),de ha otthon maradsz sosem derül ki és talán épp a nagy Ő-t szalasztod el!
2010. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Egy esélyt érdemes adni. Ha ezidáig szimpatikusak voltatok egymásnak, akkor nem a külső lesz a döntő. Persze fontos, meg minden, de tudja, hogy mire számíthat, látott rólad képet. S ha nem önmagadért szeret, akkor úgyis mindegy.

Ha emiatt elhajt, akkor megérdemli.

Nem az az elsődleges, hogy milyen vagy kívülről.

Láttam már olyan almát, amelynek a külseje szép piros volt, belül meg romlott. - Ne ítélj elsőre!


Sok sikert!

2010. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egész alakos képeket látott már rólam meg arc képet is. közösségi oldalon fent van rólam kb húsz kép azokat látta. azt mondta tetszenek neki. Csak elég gátlásos vagyok emiatt hirtelen szaladt fel rám sok kiló egy műtét után és azóta nem is randiztam:(
2010. jún. 1. 23:41
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
20 kép? Akkor teljesen megnyugodhatsz!Látott elölről,oldalról,hátulról mindenhogy és találkozni akar veled,mert tetszel neki! :) Ez nem olyan elképzelhetetlen ám!Nem gurulsz,inkább molett alkatúnak képzellek el.Sok pasinak bejön,biztos neki is.Ne ezen görcsölj,hanem legyél vidám és mosolyogj sokat!Vegyél fel valami csinosat,amiben magabiztosnak érzed magad. Ha rám hallgatsz valami olyat,amiben szép lesz a dekoltázsod és innentől kezdve gond egy szál se! :)) Csak nyugi!
2010. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

a mostohalányom 167 centi, 42-es méret és szerintem gyönyörű

a belső tulajdonságai pedig főleg

én mennék a helyedben, különben rághatod magad, hogy mi lett volna ha?

azért én úgy vettem észre, a férfiak (akik valóban megérik a pénzüket) nem a ruhaméret alapján házasodnak, még ha lehet,hogy el-el időzik a tekintetük valami top-modell kinézetű lányzón

én 36-38-as méret voltam világ életemben és 181 centi mégis nagyon nehezen és későn találtam boldog, tartós kapcsolatot :)


sok sikert hozzá :)



32/N

2010. jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

szerintem menj el a randira.Én is így ismertem meg a páromat,igaz mi anno egy ált.suliba jártunk.

De én elkerültem másik városba,közbe lett egy gyerekem,elváltam miután haza költöztem anyukámhoz akkor "ismerkedtem" meg vele.Én is nagyon sokat híztam műtét miatt én 30kg.Elhiheted ha valaki gátlásos akkor én az voltam.De szerencsére jól sült el a dolog.Azóta együtt élünk,tervezzük a közös babát.

Remélem neked is sikerül,ha gondolod beszélgethetünk msn n.írj privit.JAh és kíváncsi vagyok hogy alakult írj majd.

2010. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát tesóm 100 kg,gyereke is van.Mindig szerették a pasik,most neten ismerkedett,bejött neki.A súly sosem korlátozta az ismerkedésben,mert nem volt gátlásos emiatt,és így gördülékenyen ment minden.

Ha látott rólad képeket,akkor már nem árulsz zsákba macskát....

2010. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha csak régi, vékony képeket látott rólad, most meg 20 kilóval több vagy, az akkor is bukta, ha műtét miatt szaladtak fel, és nem a te hibádból, mert sokat ettél.

Nem ártana őszintén megemlíteni, hogy most már több kiló vagy, és hangsúlyozni, hogy ez betegség miatt van, és le fogsz fogyni. Bár sajna a legtöbb pasit ez nem hatja meg.

De a randit ne hagyd ki semmiképp.

2010. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
8.40-es tesója hogy csinálta? Nekem van egy barátnőm, társkeresőn nem is kap leveleket (válaszleveleket sem), pedig nincs 100 kiló, csak 90 körül. A stílusa rendben van, nem gátlásos, nem bunkó, jó a helyesírása, főiskolára jár, mellette főállásban dolgozik, többféle hobbija van, de én úgy vettem észre, a pasik a fotó alapján ítélnek. Tesód rakott fel fotót, és megadta a súlyát? Köszi
2010. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!