Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Élménnyek? Ne...

Mit tegyek? Élménnyek? Ne mennyek?

Figyelt kérdés
Anya és apa már régen elváltak. Anyának barátja van és apának meg barátnője. Ez rendben van de anya barátja megkérte anya kezet. Én már akkor elmentem egy olyan helyre ahol kisírhatom magamat mert nem bírtam elviselni. Nem bírom anya barátját. És most esküvő... Hogy mondjam el anyának hogy nem Akarok ott lenni. És én nem támogató az esküvőt.
2017. dec. 4. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Közöld, hogy te mulatozás helyett inkább a nyelvtankönyvet tanulmányoznád. Ne mennyé!
2017. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
#1 Nagyon adom
2017. dec. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon neked ehhez nincs közöd ,hogy akarod e vagy sem . ez az ö döntésük. És ha nincs rossz sorod sem (normális életet élsz ) akkor ennél nagyobb pofátlanságot megsem tehetnél édesanyáddal szemben .. Felettébb érdekelne a korod is ... ha már nagy korú vagy és nem tetszik a rendszer akkor válj le anyukádról és állj a saját lábadra .. akkor majd rájössz ,hogy ez a legpitibb problémád volt az életben .
2017. dec. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha ennyire nem szereted anyukád, akkor nem kéne elfogadni az ételt sem, amit ad. De neked gondolom jár a boldogság, ugye?
2017. dec. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ezt így mond meg nekik. Viszont gondolom hogy akkor azt se várod el hogy majd anyukád támogassa a te párkapcsolatodat, és nem fog zavarni ha nem alhattok együtt meg nem mehettek sehová igaz?
2017. dec. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
02.58 13 vagyok
2017. dec. 4. 07:22
 7/9 A kérdező kommentje:
06.33 nem árról van szó. Nagyon szeretem anyukámat.
2017. dec. 4. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

A szüleid úgy döntöttek, hogy külön folytatják.

Biztos nehéz ezt gyerekként megélni, de nem tudsz mit tenni.

Örülj neki, hogy anyukád boldog, van egy új kapcsolata.

A szeretteink boldogságánál nincsen fontosabb.

Képzeld már el neki milyen rosszul esne, ha a saját gyereke nem menne el az esküvőjére.

Nem tudom amúgy, annak jobban örülnél, ha anyukád egyedül lenne a válás óta és depresszíós lenne, esetleg inna is? Sokan vannak így, szerintem örülj neki, hogy tovább tudott lépni és boldog.

A másik dolog, hogy feküdj rá kicsit a helyesírásra, senki nem fog komolyan venni az interneten így.

2017. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld elfogadni a helyzetet, sokat úgysem tehetsz ellene. Egyébként, miért nem bírod anyád barátját? Adott rá valami okot?
2017. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!