Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg lenne? (Lent! )

Meleg lenne? (Lent! )

Figyelt kérdés

Eggyik barátnőmnél voltam hétvégén,és a nappalijukban van egy számítógép. Amikor elmentem az apja mögött,mikor gépezett,csak odanéztem,de nem akartam leskelődni,és láttam hogy fiatal férfiakat néz a neten!! Persze volt rajtuk alsógatya,és többször láttam is,hogy chat-el!!

Meg hát olyan oldalakat nézett..

Lehet hogy meleg?

17L


2010. jún. 1. 18:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%

Tisztázzuk. 100%-ig hetero- és 100%-ig homoszexuális ember a valóságban nagyon kevés van, innentől tök felesleges ezen szavak vagy szinonimáik használata.


Amúgy meg hogy a fészkes halálba tudtad "véletlenül" meglátni, úgy hogy Ő észre sem vette? Meg úgy eleve azt "véletlenül" észrevenni, hogy milyen oldalakat nézeget szerinted? :S


Csatlakozom az előttem szólókhoz, miszerint a jó ég adta világon semmi közöd ehhez. Verd ki a fejedből.

2010. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
nem lehet , h éppen alsógatyát rendelt a neten, és közben chatelt másokkal??... ez csak 1 lehetőség a sok közül. különben is mi közöd hozzá???? SEMMI....!!! meg sztem nem olyan hülye, h éppen akkor nézegeti a pasikat amikor a kislánya kiváncsi, leskelődő bnője van ott...
2010. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
hát volt már nekem is h olyan oldal villant elő, amit igazán nem is akartam, ill. van h egy viszonylag normális oldalon van néhány "érdekes" kép, nem hiszem h meleg, lehet h vannak ilyen hajlamai, de ebből nem hiszem h le lehet ilyet szűrni, mellesleg meg legyen ez a barátnőd anyukájának a gondja.....nem kell mindjárt a "legrosszabbra " gondolni
2010. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
Igen, meleg, és mivel tudjuk, ezt milyen természetesen fogadják az emebrek, ezért éppen akkor nézte fiatal fiúk képét a nappaliban, amikor Te is ott voltál. Logikus, nem?
2010. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy csak alsógatya reklámokat nézett.
2010. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Nincs 100%-ig hetero ember? :o Nem tudom, de én valahogy 100%-ig annak érzem magam... De ez most mindegy. :)


Amúgy meg csatlakozom: Semmi közöd hozzá! És szerintem ezt meg se említsd a barátnőd vagy a családja előtt, mert ha tévedsz, akkor ők összevesznek, családi botrány lesz, a barátnőd/családja majd téged hibáztat, és ott már hiába a magyarázkodás...

Ha pedig tényleg meleg, akkor is szerintem maradj ki ebből, mert tényleg nincs közöd hozzá!


16/F

2010. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Bocsi, elolvastam. :) Most látom, hogy azt írtad, hogy nagyon kevés 100%-ig hetero ember van. Viszont szerintem a hetero férfik 100%-ig azok. :)
2010. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

"nem akartam leskelődni"


"és többször láttam is"


:D:D:D


Te kis szarkeverő.

2010. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Légy tanpintatos, felejtzsd el, ez a legokosabb.
2010. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!