Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg a testvér...

Hogy találhatnám meg a testvére (i) met?

Figyelt kérdés
Engem örökbefogadtak, és nem is biztos, hogy van testvérem, de ha van, akkor szeretném megtalálni. Hogy és hol induljak el?
2010. jún. 1. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol születtél....
2010. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Így van, a születési helyeden működő gyámhivatalnál. A születési helyed adott, csak max. a nevedet változtathatták meg a szüleid?

Megkérdezhetem (nagyon érdekel), hogy miért vagy kíváncsi a vér szerinti szüleidre? Mindenki véleménye érdekel, aki hasonló cipőben jár, mert mi is hamarosan örökbe fogadunk egy babát. Akkor ő is kíváncsi lesz később az "igazi" szüleire...? :-((

2010. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Budapesten születtem, de vidéken élek.


A biológiai szüleimre nem vagyok kiváncsi, de ha van testvérem, akkor ő rá igen.

2010. jún. 1. 18:49
 4/16 anonim ***** válasza:
ismerősöm iwiwen találta meg a bátyát, anyja mondta h van neki és keresse....
2010. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok,van egy családtagom aki felnött és ugyan mindig hajtogatja hogy megkeresi az igazi szüleit,ugyanis tudja hogy akik felnevelték nem azok,de eddig még nem került rá sor.Véleményem szerint ha egy gyermek szeretetben és kedvességben,és nézeteltérések nélkül nö fel,nincs rá oka,hogy kutasson,ez csak puszta kíváncsiság lehet.Èn igy gondolom,de nem tudom.Kérdezö???
2010. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A biológiai szüleimről SEMMIT nem tudok. Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy van-e testvérem. Lehet, hogy őt is örökbeadták. Ezt szeretném kideríteni és ha megtudom, hogy van, akkor felkeresni.
2010. jún. 1. 18:52
 7/16 A kérdező kommentje:
Engem tisztességesen felneveltek, szeretetben, békességben. Mindent megadtak nekem amit tudtak, és ezért hálás is vagyok. Nekem ők a szüleim. A biológia szüleimre nem vagyok kiváncsi (ha az lennék is, maximum az örökletes betegségek miatt), hanem a talán létező testvére(i)mre.
2010. jún. 1. 18:54
 8/16 anonim ***** válasza:

abban az árvaházban keresgélhetsz, ahonnan örökbefogadtak. Viszont ne keseredj el, ha azt találnák mondani, nem adhatnak ki adatokat...


Sok sikert!

2010. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi és további válaszokat! Sajnos nem tudom, hogy melyik árvaházból fogadtak örökbe, persze szüleim tudják, de nem mondták meg, persze nem is kérdeztem... :D Nem beszélünk erről és félek, hogy ha megkérdezem, akkor megsértődnek vagy rosszul esik nekik...
2010. jún. 1. 18:59
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem, beszélj a szüleidel és mondd el nekik, hogy szeretnéd megkeresni a tesóidat, ha vannak és kéred ebben a segítségüket ;)
2010. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!