Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak vagy ne? (olvasd a...

Szakítsak vagy ne? (olvasd a kiegészítést)

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. a bnom 32 éves és holland. lassan másfél éve vagyunk egyutt, és még nincs gyereke, de jovore bele akar vágni velem a családtervezésbe, de én még fiatalnak érzem magam egy gyerekhez, vagy akár egy eskuvohoz, viszont nagyon szeretem a bnömet, és ö is engem. én megértem hogy neki már kéne a gyerek és ö is megérti hogy én még fiatal vagyok hozzá... rohadt nehéz az élet...vélemények?
2010. jún. 1. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod a helyzetet, mindkettőtöknek igaza van. Az a baj, hogy te még 3-5 év múlva is fiatal leszel, ő meg lassan kifut az időből. (Lehet szépíteni a helyzetet, hogy 40 évesen is lehet szülni... Lehetni lehet, csak kockázatosabb, arról nem is beszélve, hogy 1 gyereket még lehet szülni 40 évesen, de ha valaki 2-3-at akar, már neccesebb.)

Neked kell eldönteni, szakítasz-e, de előtted még ott a suli, a haverok, a bulik, neked most ez a feladatod, a lánynak meg más.

Ha szeretitek egymást, akkor el kell tudni engedni a másikat, hogy úgy lehessen boldog, ahogy neki jó.

2010. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez elég nehéz ügy. jogos az aggodalmad, ha már felmerül benned, akkor tutira fiatal vagy még a családhoz, meg a 21 valóban nagyon fiatal még főleg férfiben.

de a bnőd is érthető, mert ő meg ,,kifut" az időből, ha még sokat vár, márpedig sztem neked még min. 5 év kéne a gyerekvállalásig. bocs, de azt hiszem, nincs jövőtök és minél előbb mentek szét, annál könnyebb


32L

2010. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.
2010. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán szereted, akkor még ne a szakításra gondolj azonnal! Tényleg próbáld először eldönteni magadban, hogy mennyire szereted őt. Ha érzed, hogy igazán, akkor feltétlenül meg kell beszélnetek és neki haladékot kell neked adnia, még néhány évet. Érthető, hogy neki is ketyeg a biológiai órája, de mint ahogy te is írtad, te még tényleg nagyon fiatal vagy. Veled szemben sem fer, ha bevállaltok úgy egy gyereket, hogy még nem vagy rá felkészülve.

Amennyiben nem tudtok megegyezni, akkor én a szakítást gondolnám a legmegfelelőbb megoldásnak.

2010. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz szépen a kommenteket, elgondolkozok rajta, azért kérdeztelek titeket mert ti reálisabban látjátok "kívülről" a helyzetemet, mint én... engem elvakít a szerelem, de talán tényleg az lenne a legjobb ha elengedném... de nagyon nehéz lesz és nem csak nekem...
2010. jún. 1. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:

En is oltam hasonlo szituban mint te. En lany vagyok es 7 evvel voltam idosebb az exemnel. en 33 voltam o meg csak 26. NEkem mar kiepitett karrier, presztizs, minden, o meg csak akkor allamvizsgazott. Nem tudta h hova tovabb, mihez kezdjen az allamvizsga utan, hova menjen dolgozni. Vallalkozzon vagy ceghez menjen. O meg nem talalta meg onmagat munka teren. Mig en teljesen megtalaltam onmagam es munka teren beteljesedtem. Nekem nagyon hianyzott mar egy csalad, egy szereto ferj es egy baba. Ahogy teltek az evek egyre depisebb lettem, foleg latvan h gyerekkori baratnoimnek mar mind van csaladjuk, nekem meg nincs es parommal csak helyben topogunk. en ertettem az o allaspontjat h meg nem erett meg akar egy picit dolgozni, de en nem akartam varni. Igazabol nem a varassal volt a baj, hanem avval h enmt udott garanciat adni h na akkor ket ev mulva nekli allunk probalkozni. Ugyanis nem tudod h h fogod erezni ket ev mulva. en viszont leszurtem h ket ev mulva mar 35 leszek es ha akkor is avval all elo h meg varjunk az en eveim peregnek kioregszem, mig o meg mindig fiatal. Mondjuk nala nem kellett volna felni h elhagy egy fiatalabbert hanem inkabb o azt mondta h ha mar kioregszem akkor orokbe fogadunk. De en nem akartam orokbe fogadni. Egyet min szerettem volna magam szulni atmenni a terhessegen elvezni annak oromeit. ez nem ugyanaz mint az orokbefogadas. Es igy hiaba ertettuk meg egymast minden teren es lelkiebne is nagyon kozel voltunk, de sajnos be kellett latnom/unk nincs kozos jovonk. Es el kellett ereszteni egymast.

Ezt csak azert irtam le, h talan meghallgasd a masik oldalt egy noi szemmel nezve a dolgokat. es azt kell h mondjam te meg fiatalabb vagy az exem-nel. avval egyet ertek te meg 21 eves vagy annyi meg annyi sok mindenen meg at kell menned ez a buli, partyk, utazas eve. ha netan belerangatod magad egy kotelezettsegbe es 10 ev mulva visszatekintesz es elmentek a fiatal eveid lehet h banni fogod orokre, h meg nem eltel, es majd akkor akarsz elni.

azota en ferjhez mentem, ferjem 4 evvel fiatalbb mint en de o kesz volt a csaladra. azota van egy gyonyoru kislanyunk. o maga a csoda, es imadom, de rengeteg elkotelezettseget kivan. en tudom magamrol erre en nem voltam felkeszulve a huszas eveimben, nem volt meg a turelem. Most igy 30as eveimben nem banom h ejjel fel kell kellnem hozza, h szakaszosan alszom, tudok mellette ulni es csodalni ahogy jatszik, megnevettetem.

szerintem belulrol kell erezned h kesz vagy egy aprocska fogadasara, vagy inkabb elni szeretnel meg. es azt hiszem a valaszt te is tudod legbelulrol mit szeretnel.

2010. jún. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy tegnap beszelgettunk errol. nem akarjuk elvesziteni egymast, es o azt mondta hogy tud varni. neki fontosabb egy boldog parkapcsolat, mint egy gyerek, egyebkent 3-4 ev mulva ha en is ugy gondolom probalkozhatunk egy gyerekkel, egy kicsit kevesebb lesz az eselye hogy teherbe essen, mint mondjuk egy 16eves csaj egy orgia utan, de o ezt megerti es elfogadja:D
2010. jún. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!