Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözzünk az alábbi helyzet...

Elköltözzünk az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Kapcsolatot romboló anyós, emiatt sok vita, eladhatatlan lakás, 10m Ft kölcsönt kéne felvennünk egy másikhoz.
2010. jún. 1. 15:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves 40%-os válaszoló!


Köszönöm, hogy megosztottad velünk a véleményedet, de:

Az általad leírt visszaszólások és hozzáállás lehet, hogy működne egy nem kedvelt szomszéd esetén, de itt mégis csak valamilyen szinten családtagról van szó és nekem nem célom az anyóssal és rajta keresztül az egész 25 fős rokonsággal rosszban lenni. Már csak azért sem, mert a férjemet sem szeretném ezzel megbántani. Nekem csak egy biztonságos távolságra lenne szükségem, ahonnan (távolról) már tudunk jóba lenni és "szeretni egymást". Ez is egy női praktika: ha a férj azt látja, hogy beszólunk az anyjának, még inkább az ő oldalára fog állni. Tehát le lehet vonni a következtetést. De azt hiszem, van itt, aki érti, h mit akarok.

2010. jún. 2. 15:10
 12/15 anonim válasza:
Azert van 40 (mar 47 szazalekom) mert nemreg reggeltem, amsresz a hulye kerdesekre fokent hulyen felelek es sokan utaljak ha megmondojak neki, hogy nincs nagy baj, csak siman hulye. Ez torent itt is. Ha a parom szereti az anyjat annyira hogy nem erdekli hogy engem kikeszit idegileg, akkor suiman fogom a kalapom es jonapot! A kovetkezo paromat talan erdekli ez az "aprosag".
2010. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy benned semmiféle empátia nincsen. Ez már onnan is látszik, hogy nem tudod elképzelni, hogy valaki csak azért, mert a párja szereti az anyját, nem fogja rögtön az első adandó alkalommal otthagyni. És ezzel nem azt mondtam, hogy nem fogom puhítani.

De ha ennyira e sötét és idióta vagy, tudlak sajnálni, inkább ne válaszolj akkor se, ha már 70%-on állsz. Köszi.

2010. jún. 4. 08:48
 14/15 anonim válasza:
Az empatia nem vezet megoldasra kulonosen egy szukbjektiven megitelendo es megoldando problema eseteben. De ha ettol neked jobb, akkor sajnalom a helyzeted, fogom a kis kezedet es sajnalkozzunk egyutt. Attol tuttira jobb lesz :S
2010. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Inkább légyszi NE!
2010. jún. 6. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!