Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő telt el a párkapcso...

Mennyi idő telt el a párkapcsolataid között?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 14:24
 1/10 anonim válasza:
0%
Nekem semennyi. mire kihült volna, rögtön ott volt a másik.
2010. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a legutóbbinál másfél év. de kellett is. magamra találtam eldöntöttem mit akarok, és megtaláltam azt a férfit akivel leélem az életem.
2010. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
10 éves kapcsolat után 3/4 év. Azóta boldog házasságban! (ha jól tudom, csernus mondta, hogy 3/4 év a minimum egy hosszú kapcsolat után)
2010. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2 kapcsolatom volt, nem volt szünet. az elsőnek a másodiik miatt lett vége.
2010. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 2 éves kapcsolatom, egy másik miatt lett vége, úgyhogy 1 nap se volt közte, vele 3,5 évig tartott, aztán jött egy 3. rögtön, vele pár hét volt... És ez már nagy teher volt, örülök, hogy most egyedül vagyok, rámfér egy kis egyedüllét...
2010. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb. másfél éve volt utoljára, ha azt kapcsolatnak lehet nevezni.

Amúgy régebben 1 héttől 2 hónap közötti időszakok.

2010. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
egy nap volt a két pasi között
2010. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 hónap...

Az első a legjobb barátja volt a páromnak:D akivel most már 3 éve együtt vagyunk és tervezzük az eljegyzést:)

A barátja egy aljas szemétláda volt...jobbnak láttam megszabadulni tőle, és a páromnak is tettem egy szívességet:D

2010. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legutóbb 10 hónap (már lassan 5 éve). Egyszer volt egy "melegváltás" is, de ezt nem ajánlom senkinek - megbántam utólag, lelkileg elég kiüresítő - igaza van a csernusnak (legalábbis ebben), hosszú kapcsolat után kell min. fél év.
2010. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
4 éveskapcsolat után 1 év...kellett is, jó volt egyedül lenni :D
2010. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!