Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülőknek vannak legjobb...

A szülőknek vannak legjobb barátai?

Figyelt kérdés

Nekem fura, hogy a környezetemben élő szülőknek, köztük az enyémeknek sincsenek barátai, csak ismerősei.


Nekem vannak barátaim, ketten, és szükségem van néha a szabadságra, még így is, hogy kapcsolatban vagyok. Egy sör a haverral, beszélgetés olyanról amivel csak barátokkal lehet.


Más hogy van ezzel? A ti szüleiteknek vannak igazi jó barátai?


Írjatok kort is légyszi.


2010. máj. 31. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimnek sincsenek. A szomszédainkkal szoktak néha beszélgetni, de őket nem nevezném barátoknak. Sőt anyukám mindig is azt mondta, hogy igazi barát nem létezik. Elég lehangoló mi? Pedig én sem tudom elképzelni barátok nélkül az életet. Abban azért igaza van, hogy az összes barátom okozott már csalódást, de én sem vagyok tökéletes, mindenki hibázik. Kíváncsi vagyok, most hogy hamarosan családom lesz, miként fog ez a dolog változni.

23/L

2010. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleimnek sincsenek. Vannak ismerősök, vannak barátok, akik eljönnek vacsorára, grillezni ilyesmi, de olyan hogy legjobb barát nekik nincs. De most hogy mondod, nem is tudok olyan felnőttet a környezetembe akinek van.
2010. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az én szüleimnek sincsenek barátai, és ki sem mozdulnak sehová, folyamatosan csak otthon ülnek. pedig anyukámhoz jönnek a szomszédok meg ismerős anyukák barátkozni, ő meg jópofizik velük, aztán amikor elmennek meg pofákat vág meg szidja őket.
2010. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A szüleimnek vannak barátai, közösek és külön barátok is. Már mi is szülők vagyunk vagy 20 éve, nekünk is vannak barátaink.Közösek és külön is.

Szerintem ez a normális élethez elengedhetetlen, a heti rendszerességű összejövetelek is és a délutáni kávéházi találkozások is.

2010. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Apukámnak haverjai vannak, elég sok. Anyukámnak barátnői vannak, közülük egy legeslegjobb.
2010. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnek vannak barátai és összeszoktak járni. L/18
2010. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lilah ***** válasza:
26%
Ezért nem kell gyereket szülni.
2010. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleimnek ,hát nem is tudom,Végülis anyukám szokott emailezni meg smsezni pár barátnőjével,meg átmegy nagyon sokszor a szomszédainkhoz végülis azok barátok?!

Apukám meg néha ha összefut a régi volt haverokkal akkor elbeszélgetnek.De úgy komoly barátsága talán eggyiknek sincs,eltávolodtak a barátaiktól,lehet azért, mert az utolsó 14 évben én voltam náluk a középpontban,lehet nálatok is így van.

Szerintem úgy működik,hogy megszületik a baba utánna még párszor összejárnak aztán egy 3-4 év múlva se kép se hang:)

2010. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az én szüleim is barátkozók. egyetemi cimborák, gimis haverok. én élvezem és örülök nekik. velük járnak nyaralni... grilleznek ha jó az idő bő 30 éve. szerintem van igazi barátság.
2010. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnek vannak barátai. Hetente egyszer biztos mennek találkozni velük(, vagy a barátok jönnek hozzájuk.) Néha közösen, néha együtt. Anyu megy a barátnőkkel kávézóba, vásárolgatni. Apu sörözni a haverjaival. Közösen szoktak menni a barátaikkal bálba, koncertre, grillezni, bográcsozni stb.
2010. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!