Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás? Alkoholiz...

Mi lenne a megoldás? Alkoholizmusra meg Idegbetegségre?

Figyelt kérdés

Nagymuter,ha van a kezében suska,állandóan piára költi.Most is...:S Piásan meg olyanokat csinál...Az előbb a kávéfőzőt tisztogatta,közbe meg ezt mondotta : "szemét,ganély,elvetted a telefont,de majd adok én neked te g3ci".Semmi ilyesmi nem történt amúgy a valóságban.De józanul is,h valaki feldühíti,magába káromkodik.Ha meg vki szóvá teszi ezt,tagad.Detto,mikor dugiba beleiiszik más sörébe.Meg csapkod.Meg összevissza rámol mindent,éjjel 2 óráig is képes erre.És mindezt már sztem több mint 17 éve.

Hova fordulhatnék segítségért ? Azt ne is említsétek,h ne adjunk neki pénzt,mer az is tök hasztalan.Nincs pénz,átmegy a szomszédba inni.


2010. máj. 31. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szociális otthon. Háziorvosnál kérni a gondozási vizsgálatot, és keresni egy otthont.
2010. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szociális otthon az nem jó mert nem oda való hanem sajna elmegyógyintézet egy orvosi vizsgálat ezt úgy is ki fogja deríteni.
2010. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Halál.
2010. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

anya modta , hogy 1x már kivizsgálták , de nem csináltak ezen kívül semmit vele :S ez azután volt , mikor le akarta szúrni anyámat , miközben én még a hasában voltam

a vizsgálathoz hova kellene vinni ? az orvos nem jönne ki ?

mellesleg tuti h nem fogja hagyni magát...

2010. jún. 19. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a történet velünk is, amikor én terhes voltam, az én anyósom is jött nekem mint a darázs, és napi fél lityi páleszt megiszik a 40 kilójával! A lakásban a párom a tulajdonos, ő pedig haszonélvező, és két kisgyerekkel utcára akar minket tenni, pedig a kicsi tartós beteg. Nem emlékszik vissza kb. két perccel azelőtt mit mondott, és hazudgál össze-vissza. Ő nem tudom, hogy gyogyós-e igazából, csak azt, hogy nagyon primitív, buta (józanul is) és ha iszik, (havi 1 nap marad ki, amikor szarul van) akkor meg idegbeteg, késsel jött nekem. Mi megyünk a bíróságra panasznapra, és feljelentést teszünk. A továbbiakban lehet még gyámügy is, de a rendőrséget ebből kihagyjuk, mert úgysem tudnak mit csinálni. Sok szerencsét
2010. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elmondott két brutális esetre, bármilyen gonoszul is hangzik, azt tudom mondani, hogy engedni kell, hadd igyon. Megy sorsa, a májzsugor felé, szabad utat kell adni neki.
2010. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Családsegítőbe menj be mond el mi a helyzet. Ott fel veszik a kapcsolatot a házi orvossal és intézkednek.
2010. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt írtam egy megoldásról (francia módszer):


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!