Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A többgyerekes apuka egy típus?

A többgyerekes apuka egy típus?

Figyelt kérdés
A Férjem nagyon jó ember, mindent megtesz a lányunkért (1 éves) és értem is. Viszont hát hogy finoman fogalmazzak nem egy házi tündér. Mindent én csinálok itthon, ha megkérem valamire szó nélkül megcsinálja, de kérés nélkül nem. 3-4 gyereket tervezünk, de ha tényleg sikerül, akkor egyedül nem fogom bírni. Nem szeretném most ezzel izélgetni, mert értelmetlen olyan dolog ami még meg sem történt, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi aki volt hasonló helyzetben.
2017. nov. 13. 22:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Ott a válasz a kérdésedben: ha megkéred, szó nélkül segít. Hát majd írsz neki szép teendőlistát ahhoz, amit nem bírsz egyedül. :-)
2017. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
A kérdés tehát, hogy van esély, hogy meg fog változni, ha úgy alakul?
2017. nov. 13. 22:08
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Hát kérd meg akkor mindig! Előbb-utóbb automatikus lesz.
2017. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, amit írtál:)!
2017. nov. 13. 22:09
 5/34 anonim ***** válasza:
66%
Persze, bele fog tanulni, csak mindig szólj, ha valamire szükséged van, hogy tudja.
2017. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
10%

"nem egy házi tündér"

De miért kellene annak lennie? Egy férfinak nem ez a feladata, szerepe. Az a mi szerepünk. Érd be azzal, hogyha megkéred, megcsinálja.


24/N

2017. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Iskolába járok és dologozom is mellette, így most egy gyerekkel simán boldogulok, de ha több lesz akkor azt gondolom, hogy segítségre lesz szükségem. Én egy olyan családból jöttem, ahol apukám is mosogatott, vásárolt, takarított, ezt tartom normálisnak.
2017. nov. 13. 22:18
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádtól kérdezd meg, hogy volt. Lehet, hogy apukád eleve ezt a mintát hozta otthonról, de az is lehet, hogy ő szoktatta rá. :-)
2017. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
11%

En meg azt gondolom, hogy jo dolgodban nem tudod mibe koss bele vagy min porgesd az unatkozo kis agyacskadat. Igen, a ferfi nem hazimunkara van tervezve, raadasul neked szerencsed van hogy ha kersz valamit, meg is csinalja. Megis, mit akarsz meg?


Ha gondolatolvasasra vagysz, arra ott van az Ezo tv meg a baratnoid. Ha ferjre, akkor meg a szad, amivel beszelni tudsz es elmondani neki mit szeretnel.


Na ezert nem kell 18 evesen hazasodni.

2017. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
41%
Én meg azt gondolom, hogy ha 3-4 gyereket akarsz, akkor a munka + iskola együttesből valamit le kell adni.
2017. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!