Oma-end kérdése:

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A szüleim el várják hogy ha elköltözök oda adjam a fizetésem egy részét!!!!
2017. nov. 13. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én is el várom, nekem is adsz belőle?
2017. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Várják csak. :D Te meg ne adj semmit.

Miért is kéne pénzt adnod abba a háztartásba, amiben nem élsz? Te fizeted majd a saját dolgaidat, ők meg megint csak a sajátjukat. Más dolog, ha rászorulnak és jó a kapcsolatotok, megteheted, akkor segítesz nekik valamennyivel, de egyébként meg nem elvárható, sőt egyenesen pofátlan ezt kérni! Szóval, ha nem szorulnak rá, akkor csak engedd el a füled mellett és eszedbe se jusson adni. :) Szerintem csak úgy senki nem adja le a fizetése egy részét a szüleinek, ha már nem lakik otthon.

2017. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartozol nekik, akkor semmi értelme.
2017. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi jogon várják el? Mert ha nem tartozol semmivel, (ha azzal jönnek hogy azzal hogy megszülettél és felneveltek) az nem indok, mert nem te kérted, és ez kötelességük volt. Ne hagyd magad megalázni, állj ki magadért.
2017. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hova add a fizetésedet? Oda ahova költözöl? Mert akkor jogos :D
2017. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!