Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet előzni a megcsalást?

Meg lehet előzni a megcsalást?

Figyelt kérdés

Mit tegyen vagy épp mit ne tegyen egy fiatal nő, hogy a párja ne lépjen félre?

Csak normális és megvalósítható ötleteket kérnék. Köszönöm.


2010. máj. 31. 15:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%

"Ne hízz el szülés után"


De vicces tetszik lenni...ha-ha-ha!

És ha valaki olyan alkat?Ha együtt vállaltak gyereket,akkor ez is hozzá tartozik/tartozhat!Vagy így fogad el vagy akkor bele se fogjon!


És mielőtt jönnétek azzal,hogy biztos dagadt vagyok,nem!De voltam 55 helyett,65 is szülés után!!

2010. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Megadni mindent, amire szüksége van, ne kelljen máshol keresnie. Megelőlegezni neki a bizalmat, hogy szégyelljen visszaélni vele.
2010. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%
16:43 nak jár a pont
2010. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem egyszer egy kollégám azt mondta, hogy a ffi-ak 95%-a egyszer megcsalja a feleségét...

10 éve vagyok együtt a férjemmel, ebből 5,5 év már házasság, 2 picike gyerekkel.

Remélem, hogy ő a maradék 5%-ba tartozik :)

Mi a titka? Nem tudom, de vannak külön programjaink, hagyjuk, hogy a másik éljen a saját hobbijának, (hagyjuk egymást levegőhöz is jutni), jó egymással az ágyban, nem veszekedünk, és próbáljuk "fenntartani" a másik figyelmét.

Aztán ki tudja... Neki volt előttem egy komoly kapcsolata, és egyszer rosszkor ért haza. Szóval tudja az, milyen amikor az embert megcsalják, és ha szeret, akkor engem nem hoz ilyen helyzetbe. Vagy ha igen, akkor vállaja ennek a következményeit.

Van egy régi mondás, mely szerint mindegy, hogy az ember férje hol lesz éhes, a lényeg, hogy otthon vacsorázzon...

Ja és még valami, nem kell a plafonon lenni, ha megnéznek egy másik nőt (mondjuk nem mindegy, hogy hogyan), mert az a vesszőparipájuk, hogy "hűséget fogadtam, nem vakságot". Hidd el, humorral sok mindent meg- és fel lehet oldani.


Üdv!

37/nő=anya=feleség

2010. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a párom imádja a hátul cipzáras ruhákat. Kellő gyakorisággal hordom őket, és sajnos, és sosem tudom a cipzárt egyedül lehúzni. Kell a segítsége, ami nem esik nehezére... ;)
2010. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Ó, elütöttem:

"és sajnos, és sosem" helyett "és sajnos, ÉN sosem"

Ja, és nem utolsó sorban jól sütök, főzök...hiszen egy ffi szívéhez a gyomrán (is) vezet az út. :)

Na, ennyit a közhelyekről.


Üdv!

2010. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!