Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, jól tettem,...

Mit csináljak, jól tettem, hogy hittem neki?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és kicsit megritkultak az együttléteink a párommal. (De ez szinte természetes.)Csak az volt fura, hogyan bírja ki heti 1 alkalommal, mikor igen nagy étvágyú szex terén. Egy hete volt egy 2napos motoros túrán. A táskáját csak behajította a szekrény aljába mikor megérkezett. Tegnap előtt kiszedtem, hogy megnézzem van e még benne szennyes ruha. És mit találtam? 3db óvszert! Teljesen kiborultam már-már el akartam zavarni, de meggyőzött arról, hogy azok már régen ott vannak, meg hogy szeret, meg engem a picit nem kockáztatna egy kósza numeráért. Szerintetek jól tettem, hogy "megbocsájtottam" neki?
2010. máj. 31. 12:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

13:39 köszönöm a megnyugtatást! Kicsit szégyellem is magam, de szerintem más is így reagált volna...vagy nem?

Utolsó: én is voltam már ilyen túrán nem egyen! Szerintem te kevered a motoros találkozókkal, mert ott már forróbb a a helyzet. De tény, hogy alkalom bármikor adódhat.


Köszönöm mindenki segítségét, úgy érzem jól döntöttem!

2010. máj. 31. 13:56
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk nekem már az is gyanús, hogy szétvágta a gumit idegességében.... Hasonlót már én is csináltam (csak nem óvszerrel), hogy megsemmisítsem a bizonyítékot feltünés nélkül. Jó nagy sértődödtséget is imitáltam közben, hogy ne keltsek gyanút. Nekem még mindíg nem össze a kép... Szerintem (kérdező) még nyomoznod kellene utána a biztonság kedvéért, de neki ne mondjat, hogy kételkedsz benne, mert az is lehet, hogy tényleg tévedés volt az egész.
2010. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem is választhatnál másképp, hisz éhenhalnál:D

Ez a szomorú NŐI SORS :D:D:D

2010. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Ne viccelj már!

Biztos nem véletlenül lesz közös gyereketek!


Persze az emberben mindig ott van a kétely, de a terhesség alatt a hormonok is jól "megzakkantják" az ember ítélőképességét.


Én bíznék benne a helyedben, ha egyébként egy megbízható férfi, és ha nem volt közöttetek egyébként sosem megcsalásos "baki"...


Szerintem bízhatnál jobban benne, és legfőképpen magadban...

2010. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14:04-es miért halnék éhen? Nem az a fajta "eltartatom" magam nő vagyok. Különben meg marhára örülök, hogy ennyire viccesnek találod!
2010. máj. 31. 14:10
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

a Durex óveszerek szavideje pl 5 év.....

egy félrelengő pasinál nincs rafkósabb szerzet

nem felejtette volna ott még véletlenül sem

ne süllyedj le addig,hogy nyomozol, szerintem ez még nem egyértelmű bizonyíték, viszont ha most jelenetet rendezel, két dolgot érhetsz el:

- ha nem csalt meg, úgy megbántod, hogy még akár meg is teheti

- ha megcsalt, esélyed sem lesz rájönni,mert a gyanakvásod miatt ő is elővigyázatosabbá válik

így vagy úgy én nyugalomra intenélek.

Ha nem megyünk a dolgok elébe, azok maguktól kiderülnek.És ez nem a nyugodt házasátárs jutalma, hanem a megcsaló fél büntetése az élettől....türelem :)

2010. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14:08-as azért is kértem ki itt a véleményeket, mert tapasztalom a hormonok "jótékony"hatását és nem szeretném azért elveszíteni a párom, mert épp hormon megszállás alatt áll az agyam.
2010. máj. 31. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!