Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, jól tettem,...

Mit csináljak, jól tettem, hogy hittem neki?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és kicsit megritkultak az együttléteink a párommal. (De ez szinte természetes.)Csak az volt fura, hogyan bírja ki heti 1 alkalommal, mikor igen nagy étvágyú szex terén. Egy hete volt egy 2napos motoros túrán. A táskáját csak behajította a szekrény aljába mikor megérkezett. Tegnap előtt kiszedtem, hogy megnézzem van e még benne szennyes ruha. És mit találtam? 3db óvszert! Teljesen kiborultam már-már el akartam zavarni, de meggyőzött arról, hogy azok már régen ott vannak, meg hogy szeret, meg engem a picit nem kockáztatna egy kósza numeráért. Szerintetek jól tettem, hogy "megbocsájtottam" neki?
2010. máj. 31. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Hát én azért kételkednék a te helyedbe...
2010. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát engem nem győzött volna meg!Minek hord egy nős pasi gumit a táskájában szerinted?Tök mindegy hogy régóta ott van vagy nem te is tudod mire való!
2010. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
én a helyedben utána járnék. lehet, hogy paranoia, de inkább most derüljön ki, mint később.. persze nem kizárt semmi sem. lehet, hogy tényleg ott vannak az óvszerek. érdemes lenne megnézni a szavatossági időt...
2010. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért hittem el, mert végül is benne maradhatott. Amikor abba hagytam a gyógyszer szedést egy ideig gumival védekeztünk, hogy kimenjen a tabletta hatása a szervezetemből. És tavaly nyáron rengeteget motor-túráztunk. De mégis van bennem egy kis kétely...fogalmam sincs mit gondoljak már. Félek attól is, hogy csak a baba miatt vagyok ennyire érzékeny és alaptalanul elüldözöm magam mellől. Viszont ha tényleg vannak neki félrelépései?!
2010. máj. 31. 13:06
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Mióta vagytok együtt? És mióta van meg a táska?

De akármilyen rég van meg a táska, nem hiszem, hogy ne szedte volna ki az óvszereket és ne tett volna rendet abban a táskában legalább egyszer, azóta mióta együtt vagytok.

Meg tudtad nézni, hogy mennyire volt elnyűtt az óvszerek csomagolása? Dobozban volt, vagy bontatlanul hevertek szanaszét? Lejárati dátumot nem láttad esetleg? Tudom persze, hogy nem nyomozó vagy és az ember először nem is gondol ilyesmire, mert szeretne hinni a párjának, de ha megvannak azok az óvszerek, megnézhetnéd őket; mert ha látod, hogy nagyon "frissek" akkor egész biztosan nem régiek.

Remélem végül azért kiderül, hogy tényleg csak bent hagyta régről. Azt tudni esetleg, hogy kikkel ment motorozni? Ismered őket? Ha vagy velük olyan viszonyban rákérdezhetnél, és ha igazat nem is mondanak a reakciójukból le tudsz szűrni sok mindent.

Sok sikert!

22L

2010. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
65%
3db-os óvszer csomag volt, nem? Szóval akkor nem használta elvileg. Dobozban volt? Mert akkor azon látszik, hogy tényleg régóta ott gyűrődik-e a táskában, vagy új doboz.. Meg amit előttem írtak, a szavatossági időből is kiderülhet. Még ne izgulj felesleges, előbb derítsd ki valahogy szerintem.
2010. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem dobozban voltak, egy kis zsebben voltak a táska oldalán.(ott meg nem tudtak gyűrődni) A szav.időt már nem tudom megnézni, mert a vita során szétvágta őket és ki is lettek dobva. De az év az tuti 2010 volt rajta. Nem tudom milyen hosszú az élettartamuk a gumiknak, de akár lejárt is lehetett. Viszont 2010-ből viszont van még jó pár hónap.
2010. máj. 31. 13:31
 8/17 A kérdező kommentje:

13:29 te mekkora egy bunkó vagy! Mi az hogy lekölykezés??? Remélem az én gyerekem nem lesz ekkora tapló mint te vagy! És kívánom hogy te is kerülj ilyen helyzetbe!

Többieknek meg köszönöm, hogy segítetek!

2010. máj. 31. 13:33
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha 2010. a lejárata, akkor egészen biztos, hogy nem a múlt héten vette, hiszen a gumiknál a szavatossági idő min. 1 év. De van olyan is, aminek 2-3 év is lehet. Szóval szerintem ha tényleg 2010-et láttál, akkor azt nem a motorozásra vette, hanem lehetséges, hogy tényleg a nyárról maradt, amikor tabi helyett gumiztatok.

De ha valóban vannak kételyeid, akkor üljetek le és mondd el neki, ha bánt valami. Biztosan meg fog érteni és meg fog nyugtatni:)

én szurkolok!

2010. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

Azért én tudom hogy a motor túrák miről szólnak...

Amiről a cserkész tábor, meg a piknikezés....

Asszem én nem engedtem volna el a helyedbe!

Nem tudhatod, volt e másik óvszeres gumis doboza, amit el is használ, mellesleg

ÉPP AZÉRT HASZNÁLT GUMIT, MERT NEMAKARJA KOCKÁZTATNI A CSALÁDJÁT! (TÉGED)

Vili?

2010. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!