Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha eladtam a teszveszen egy...

Ha eladtam a teszveszen egy modemet, amire azt hittem hogy router és a vevő sem vette észre (pedig képet is tettem fel) akkor vissza kell hogy vásároljam?

Figyelt kérdés
én nem értek hozzá csak beütöttem a nevét ami ró volt irva keresőbe és kihozott egy linket,az alapját irtam le a paramétereit.nem szeretném kifizetni a dupla postaköltséget mert nem csak az én hibám,bár nem tudom mennyire különbözik egy modem és egy router.lehet ebből komolyabb bajom?rendőrségi ügy?
2009. szept. 24. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jelezd a vevő felé ha biztos vagy benne hogy modem mert ezzel átverted a vevőt.Rendőrségi ügy szerintem nem lesz belőle csak lehet hogy rájön negatívot ad és kéri vissza a pénzét!!Amúgy a te hibád jobban mert előtte utána kellett volna járni.Nem mindenki ért hozzá!!Ja és nagy különbség van a router és a modem között!!Még külsőleg is meglehet állapítani hogy mi micsoda!
2009. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez bizony a te hibád, nem a vásárlóé. Elsősorban a leírás számít, a képről lehet, hogy senki nem tudta volna megkülönböztetni.

Jobban jársz, ha szépen visszavásárolod a cuccot, és nincs gond.

2009. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy az én hibám,vissza is vásárolnám de nem akarom az oda vissza postaköltséget kifizetni ami az eladott áru árának a fele!
2009. szept. 24. 22:08
 4/15 A kérdező kommentje:
amugy már rájött és kéri a pénzét
2009. szept. 24. 22:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Nekem már volt ilyen esetem, én voltam a vásárló. Sajnos az eladó az én esetemben is ezen az állásponton volt, mint te, hogy nem akarta állni a postát. Pedig gondolj már bele, ha te hibáztál, akkor nem a vevőnek kell fizetni.

Végül megadtuk egymásnak a negatívat, de az én negatívomat törölték, tehát nekem adtak igazat a Teszveszesek.

Úgyhogy a legjobb, amit tehetsz, hogy lenyeled a békát, ha már hibáztál. Ezt hívják tanulópénznek.

2009. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igazad van.én voltam a figyelmetlen.kár hogy most nincs annyi pénzem.lehet hogy meguszom egy negativval
2009. szept. 24. 22:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért alkudozni lehet ám...

Nyalj talpat. Kérj bocsánatot. Mondd neki, hogy tévedtél, bocsi. És kérj egy kis időt, mert anyagi problémáid vannak. Lehet, hogy megérti.

2009. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utald át a pénzét, és hagyd nála a modemet, akkor csak egy postaköltséget buktál.

Egy modemet úgyse tudsz eladni, senki se használ már kapcsolt vonalas netet!

2009. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ezt tettem.én is reménykedem elvégre emberek vagyunk.legalábbis én,méghozzá a szeleburdi fajtából
2009. szept. 24. 22:25
 10/15 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló ez egy jó ötlet.
2009. szept. 24. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!