Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy férfi napokig nem szól a feleségéhez?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki elmondta, hogy van úgy a férje megmakacsolja magát, és akár egy hétig sem beszél vele. Sokszor nem tudja mi az oka, az-e, hogy megharagszik valami miatt vagy valami egyéb.
2017. nov. 8. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nem tudja, mi az oka. Mi lenne, ha megkérdezné tőle? Erre a szitura aztán tényleg igaz a mondás: "Néma gyereknek anyja se érti a szavát."
2017. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem normalis. Sem a helyzet sem a ferj. Mert meg ha valami komoly veszekedes utan sertodne meg es nem beszelne egy hetig sem, az is sulyos lenne, de hogy az okat sem tudja, az mar tenyleg beteg.

En valoszinu beszelnek a ferjemmel - amikor a beszedes epizodjaban van - es megkerdeznem hogy mi az oka ennek, illetve tanacsolnam hogy forduljon szakemberhez. Ha pedig nem mukodne ebben velem egyutt, akkor elvalnek tole. Mert ha ez igy megy tovabb, akkor az evek soran ez odaig fajulhat, hogy a ferj honapokig, vagy esetleg egyaltalan nem szol hozza, kinek kell egy ilyen tars?

2017. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetmegvonás. De semmiképpen sem normális és erre a barátnőd fog rámenni.
2017. nov. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy bírnak úgy egy hétig együtt lakni, hogy egy mukkot sem szól a férfi.

A hétköznapi dolgokat sem beszélik meg? Hogy holnap el kell-e menni boltba, hogy mi legyen ebédre, hogyan töltsék a hétvégét?

Ha útban van egyikük cucca, akkor a másik nem kérdezi meg, hogy odébb rakhatja? Ha kérdezi, a másik nem szól semmit? Ha ezután odébb rakja, a másik szó nélkül mérgesen visszarakja? Mérgesen ide-oda rakják azt a holmit, ahelyett, hogy megmondaná, hogy "mindjárt elrakom, csak addig hadd legyen itt"?


Soha életemben nem laktam együtt ilyen emberrel, még kollégiumi szobában sem, de el sem tudom képzelni, egy hétig hogyan lehet ezt megállni, ill. hogyan lehet a hétköznapokat így végigcsinálni.

2017. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem ilyen emberrel (múlt időben).

Ez érzelmi-lelki terror a részéről, ahogy már írták is, ún. passzív agresszió.

Igen, ilyenkor megharagszik valami miatt (akár csak általa képzelt-generált dolog miatt), és így "büntet".

Az ilyen emberrel nem érdemes együtt élni.

2017. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!