Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet belolem jogasz? Nem...

Lehet belolem jogasz? Nem vagyok olyan mint apu igaz?

Figyelt kérdés

Apa allatorvosnak tanult. De otthagyta az egyetemet es tonkretette az eletet. Teljesen. Elkezdett inni majd 3 anyatol lett kb 6 gyereke. Most 61 eves es lenyegeben hajlektalan. Ejjeliorkent dolgozik de a haz ahol elnek...mint a c*iganyoknal.. Osszedolofelben van. Retkes minden. Hanyinger.

Lopott,bortonben ult,verte anyut...

Nagyon elcseszte az eletet. Mindenki utalja. Es egyetemre jart..igy vegezte.

Annyira felek hogy ilyen leszek....

En szakkozepiskolaban kezdtem majd kis buta fejjel ugy dontottem hogy megyek inkabb fel ev utan szakiskolaba mert a legjobb baratnom ott tanult es vele akartam lenni..anyu meg bele is ment.

Nem erdekelt a szakma es tudtam hogy egyetemre szeretnek menni ezert 2 ev alatt leerettsegiztem majd jelentkeztem jog es allamtudomanyi karra igazsagugyre. Amit nagyon szerettem...Imadtam a nagyvarost,voltak barataim,jokat buliztunk,egyutt tanultunk,kondiztunk,HOK-os voltam...de otthon anyunak nem tetszett. Anyu 63 eves es o mar elni akarja a nyugdijas eveit,nem engem akar tamogatni. Allando orditozasok mentek otthon hogy hagyjam ott az egyetemet es inkabb dolgozzak. De szo szerint minden egyes hetvegen. Otthon egy nyugodt percem nem volt. Ment a kiabalas hogy mennyi penzt viszek el..Januartol ezert elkezdtem dolgozni. Kozben diakhitelt is felvettem...amit nagyon banok.. Heti 3x dolgoztam de az a penz semmire nem volt eleg. Totalisan kikeszultem. Elkezdtem tikkelni,remegni. Az elso felevben meg megtudtam csinalni a vizsgaimat. Maganjog,Eu jog 4es lett. Meg szilveszter este is tanultam....

De aztan a masodik felevben mar nem tudtam elmenni a vizsgaimra...szo szerint mar rettegtem tole hogy beszelnem kell mas elott. Vert a szivem es ajulaskozeli allapotban voltam. Ezt megelegeltem...otthagytam az egyetemet. Elkezdtem most dolgozni egy kinai boltban es igy hogy anyu nem cseszeget kezdek rendbejonni. Nincs nyomas rajtam. Az egyetemi nyomassal nem volt bajom,az otthonival volt leginkabb. Az ordibalasokkal..

Most szeretnek jogasz lenni. Jovore visszaakarok menni. De most masik egyetemre. Pazmanyra es onkoltsegesre. Mar kerestem is maganangoltanart hogy tudjak emeltezni. Es havonta 50.000Ftot felreteszek. Magamnak szeretnem fizetni a kepzest.

20.000ftot pedig a torlesztesre teszek felre. 130.000Ftot keresek.

Ti mit gondoltok?

Nem leszek olyan mint apu igaz? En nem akarom elrontani...

Anyu sokszor mondja hogy olyan vagy mint az apad de nem akarok olyan lenni.

Allitolag apu iszonyu eszes volt. Nagyon jo memoriaja volt. Hamar tanult,de lusta volt.

Anyu ezt latja bennem is...

Nem leszek olyan mint o igaz?

Osszehozhatom ezt igaz?

21/L


2017. nov. 6. 13:17
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Raadasul ketto darab dicserettel erettsegiztem.

90%os tori es 90%os angol.

Em ugy gondolom nem az a nagy teljesitmeny ha valaki egy eros gimibol bejut egyetemre hanem az ha valakinek 2 evig semmit nem tanitanak egy nagyon gyenge kozepiskolaban es onerobol,sajat konyvekkel lenyegeben egyedul keszul fel az erettsegire es ugy jut be egyetemre. Olyanok melle akik pl 5 eves nyelvi elokeszitos gimibol jottek.

Es meg most is van bennem akarat es szeretnek jogasz lenni. Nem akarok egesz eletemben egy boltban dolgozni.

2017. nov. 7. 16:04
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

#28-29: idézd már be, hol írtam olyat, hogy NEM kell két emelt érettségi az orvosira.:-) És lehet, hogy FOK-on ugyanúgy hívják a tárgyakat, csak épp ez nem sokat jelent. Diplomás ápolónak is van anatómia nevű tantárgya.:-)

Ebből a két kommentedből viszont egyértelmű, hogy vagy egy 13 éves, nagyfiút játszó kis p.cs vagy, vagy szellemileg megrekedtél azon a szinten. Komolyan szégyen a szakmára nézve, ha te tényleg orvosira jársz, még ha fogászkarra is.

2017. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

az a nagy teljesitmeny ha valaki egy eros gimibol bejut egyetemre hanem az ha valakinek 2 evig semmit nem tanitanak egy nagyon gyenge kozepiskolaban es onerobol,sajat konyvekkel lenyegeben egyedul keszul fel az erettsegire es ugy jut be egyetemre.


Nem sokat számít az erős gimi, ha valaki telibe lesz@rja a tanulást és apuci befizeti őt egy jó egyetemre....


Ez csak egy vélemény volt, így a témán kívül.

2017. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!