Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szereti a veszélyt :S

Mit tegyek? Szereti a veszélyt :S

Figyelt kérdés

2 hónapja összejöttem egy sráccal csak annyi a baj vele, hogy nagyon szereti a veszélyt, imád kockáztatni ezért a haverjaival minden hülyeséget megcsinálnak. Nem tudom kifejezni...na jó mind1 úgy mondom h szeretnek "huligánkodni". A szüleim szerint nem kéne vele barátkoznom...de én szeretem.

Attól félek, hogy valami nagyobb zűrbe keveredik. Nem tudom leállítani. Gondolom nem tudnám leállítani de azért megkérdezem...szerintetek hogyan lehetne leállítani? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni?

17 éves

16/L


2010. máj. 30. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
ELÉGÍTSD KI
2010. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudsz rá hatni, ez tuti. Tapasztalat. ;)

Csak a saját kárán tanul majd.

2010. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha majd tényleg bajba kerül akkor észhez tér. De lehet hogy tetszeni fog neki a baleset, és folytatja. Ebben az esetben el kell hagynod, nehéz, de hogy ne keverjen bele téged is muszáj. Persze ha leáll, akkor nem kell. Szerintem legyetek többet együtt, és majd megtanulja hogy hozzád is alkalmazkodjon. :) Ha szeret téged, abbahagyja.
2010. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyáz ne hogy egy éjszaka apukádat a rendőrségről kelljen felhívnod Sajnos tapasztalat egy pasi miatt de végül is én nem bántam meg ez 8 éve volt és még azóta is szeretem. Felnőttünk benőtt a fejünk pedig van néhány durva emlék!
2010. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

huligánkodni? 16 évesen? AZZZ DERÉK.

majd kinövi.

vagy börtönbe kerül és ott nő fel.

2010. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!