Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azt hiszi h akkor...

Szerintetek azt hiszi h akkor nem leszek vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és neki van egy 2 éves fia. Szóba jött az összeköltözés de én erre nem mondtam semmit és most azt hiszi h nem akarok vele lakni a gyerek miatt. De ez nem így van mert én bírom a gyereket is csak még nem beszéltük meg a dolgokat. Az a baj h nem tudom mi lenne ha szóba hoznám én...szerintetek ha elkezdenék neki beszélni az összeköltözésről akkor nem hinné azt?

17/F


Bocs ha egy kicsit zavaros


2010. máj. 30. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a lány hány éves?
2010. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátnőd? Szerintem 17 évesen még várj az összeköltözéssel. Egy 2 éves gyerekkel nem csak játszani kell, hanem felelősségteljesen felnevelni. Nem hiszem, hogy egy 17 éves fiúnak ez lenne a vágya. Neked még most kell szórakoznod.
2010. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen összeköltözni valakivel? Hát szerintem te még nagyon fiatal vagy. Hány éves a csaj?
2010. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen össze akarsz költözni egy nővel, akinek van egy 2 éves gyereke? Ne cseszd el az életed! Most van fiatal. Ha összeköltöztök, ott lesz a gyerek, neked is valószínűleg vigyáznod kell majd rá, pesztrálni őt. Nem fogsz tudni bulizini, élni. Biztos ezt akarod? Mellesleg nem ítélkezni akarok, de szerintem csak meg akar fogni ezzel az összeköltözéssel. Kb örül, hogy talált valakit egy gyerekkel.
2010. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi 27 vagyok :D ő meg 26
2010. máj. 30. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Na nem mindegy :D

Szerintem hozd fel neki a témát de az elején mond el neki hogy nincs semmi olyanról szó.

2010. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!