Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az unokaöcsém...

Hogy mondjam meg az unokaöcsémnek , hogy ne énekeljen, mert nincs hangja?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom, tudom hogy rosszul fog esni, de úgy gondolom inkább őszinte leszek, hogy később ne érzen megaláztatás. De zavar a hangod, mert nem tudsz énekelni. De tessék itt egy fagylalt.
2017. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy nekem szokta a férjem, és a fiam mondani amikor énekelek.

- A hangod egy biológiai fegyver! Akárki meghallja az vagy azonnal meghal, vagy beleőrül.

Értem a célzást..:)

2017. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem mindig azt mondja apám, hogy : Bár hangod van. Bár ne hallanám...

Vagy még eszembe jutott:,,Erotikus a hangod. Bssza a fülemet..."

XD

2017. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Csak őszintén. Bár nem hiszem hogy a te dolgod lenne megmondani.
2017. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Jól is néznénk ki, ha mi denki csak azt csinálhatná, amiben mádokszt hibátlan. Hadd énekeljen, ha élvezi.
2017. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Dugd be a füled a fülhallgatóval,ha semmi sem használ; nem is kell feltétlen, hogy szóljon belőle valami, csak tompítsa le az unokaöcsid hangját.
2017. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Hagy énekeljen szegény pára. Akkor állítsd majd le ha az X faktorba készül. Bár ahogy az idei mezőnyt elnézem nem sokkal lehet rosszabb az unokaöcséd...
2017. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd békén. Azért énekel, mert vidám, jól érzi magát. Ne vedd el ezt tőle.
2017. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 szántóvető ***** válasza:
53%
elég primitív kérdés.otthon énekelget vagy profi énekes akar lenni?utóbbi esetben jobb ha nem szólsz bele mert csak sértődés lesz a vége.maj deljut egy olyan életszakaszba amikor hozzáértők eltanácsolják a profi pályától.
2017. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a baratom azt mondta egyszer mikor enekeltem, hogy "kicsikem, inkabb ird le".. XDDD
2017. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!