Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja lehet?

Szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés

A 16 éves fiammal a kapcsolatunk sokat romlott, de az okát nem tudjuk. Valamelyik héten háromszor volt az igazgatónál, engem is behívtak, sokat rontott, szinte mindenbe beleköt és mindenkinek visszabeszél. Alig jön ki a szobájából a múltkor bementem a szobájába és durván viselkedett velem, ráadásul egy disznóól lett a szobája (eddig se szeretett összepakolni de most már még a szokottnál is rosszabb). Látszik rajta, hogy ideges és feszült. Minden nap amikor hazajön lerakja a táskáját és elmegy aztán hazajön 6-7 óra körül de nem mondja meg, hogy hol volt. Ez nem kamaszkor. Az más volt.


Nem tudom van-e hozzá köze de kb 2 éve amikor voltam jósnőnél akkor azt mondta, hogy egy közeli rokonnal meg fog romlani a kapcsolat egy nem hétköznapi dolog miatt. Én most arra gondolok, hogy talán ez az. Szerintetek?


2010. máj. 30. 12:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A barátaival nem tudok beszélni mert már azok sincsenek.
2010. máj. 30. 12:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kéne valamit csinálnod?


Vagy nálatok nincsenek szabályok?


Nem arra gondolok, hogy verd meg vagy ilyesmi, de azért legyenek már korlátok.


Mi az, hogy hazajön, lerakja a táskáját, aztán elmegy és nem mondja, meg hogy hol volt. Legközelebb simán ne engedd el.

Szerintem ráférne egy kis fenyegetés!


Meg heti háromszor volt bent az igazgatónál?

Erre Te?

Tettél valami szankciót?


Például eltiltás innen-onnan, tévétől, számítógéptől?


16 évesen még gyerek az ember, nem igaz, hogy nem lehet kicsit fegyelmezni.

2010. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

el kéne vinni orvoshoz, nézzék meg testileg és lelkileg is

gyermekkorban az agresszió és viselkedésváltozás agyi problémák (most nem feltétlenül a legrosszabbra kell gondolni) jele lehet


másik megoldás: az apja vegye kézbe a dolgokat, erős kézzel aztán utána orvoshoz, ha nem rázza ki belőle, mi ez a viselkedés

2010. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát Kívánom,hogy ne legyen igazam,de szerintem itt drog van a háttérben.Ülj le és beszélgess vele,sokszor az a probléma h nem ismerjük a saját rokonunkat gyerekünket,mert rosszul komunikállunk (elbezsélünk egymás mellett).
2010. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!