Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja lehet?

Szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés

A 16 éves fiammal a kapcsolatunk sokat romlott, de az okát nem tudjuk. Valamelyik héten háromszor volt az igazgatónál, engem is behívtak, sokat rontott, szinte mindenbe beleköt és mindenkinek visszabeszél. Alig jön ki a szobájából a múltkor bementem a szobájába és durván viselkedett velem, ráadásul egy disznóól lett a szobája (eddig se szeretett összepakolni de most már még a szokottnál is rosszabb). Látszik rajta, hogy ideges és feszült. Minden nap amikor hazajön lerakja a táskáját és elmegy aztán hazajön 6-7 óra körül de nem mondja meg, hogy hol volt. Ez nem kamaszkor. Az más volt.


Nem tudom van-e hozzá köze de kb 2 éve amikor voltam jósnőnél akkor azt mondta, hogy egy közeli rokonnal meg fog romlani a kapcsolat egy nem hétköznapi dolog miatt. Én most arra gondolok, hogy talán ez az. Szerintetek?


2010. máj. 30. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem kamaszkor. Az más volt."


Pedig ez bizony az. Főleg hogy 16éves nem pedig felnőtt. És ez nem mulik el 1-2hét alatt.

2010. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

a jósnős része baromság,énis mondok neked jópénzért amit csak akarsz...


kérdésre válaszolva: 16 éves,befolyásolható,valószinű olyan társasága lett,ami ezt hozta belőle ki


megoldás? igazából nincs,ha tiltod még rosszabb lesz,beszélgetni veled ugyse fog

esetleg vmelyik barátjával beszélhetsz akit ismersz,és normális

2010. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valami magánéletbeli gondja van, kár, hogy nem hajlandó az őszinteségre, ha nem éred el, hogy mondja el mi van, segíteni sem fogsz tudni. Biztosan azt gondolja egyébként, hogy minek mondaná el, úgysem tudtok segíteni, de ez tipikus, hogy ezt gondolja...azért próbálkozz, mert nagy bajok is lehetnek.
2010. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hát igen, ez a középkamaszkor, a három kamaszkor közül a legrosszabb. Próbáld meg kiszedni belőle a működési elvét. Nem jöhet ki sok megoldás, lehet, hogy szerelmes, vagy úgy érzi loser, vagy csak simán azt érzi, hogy az egész világ ellene esküdött fel. Jobb nem lesz a helyzet. A középkamaszok csak ahaverokat tudják elviselni, de azokkal is bunkók.
2010. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem drogozik a gyereked, vagy rossz társaságba keveredett. Egyszer kövesd, hogy hová megy, de úgy, hogy ne vegyen észre, akkor magad is láthatod.
2010. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kenyerem az indiszkréció, de azért szerintem meg kellene a távollétében nézned a szobáját, nincs-e valami drogra utaló dolog elrejtve? Nem ijesztgetni akarlak, de ez az elhúzódás, iskola elhanyagolása, antikommunikáció sajnos eléggé erre mutat!

Kívánom, hogy tévedjek!

2010. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A jósnőket és egyéb sarlatánokat meg hagyd a fenébe... csak a pénzedre éennek rá, és a lehető legfelelőtnebbűl azt mondják, ami az eszükbe jut! A rohadtak...
2010. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom a kérdésre a választ.

Csak a többieknek szeretném mondani h nem mindegyik jósnő a pénzre megy. Én eddig kétszer voltam és mindenben igaza volt.

2010. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
csak lázad. majd elmúlik.
2010. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam,de kinöttem belöle.lehet hogy a suliban nagyoskodni akar.
2010. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!