Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, meg fognak ölni?

Mit csináljak, meg fognak ölni?

Figyelt kérdés
Ma elvesztettem a telefonomat olyan helyen ahol nincs térerő (erdőben) több mint 10 órán át kerestem :(Nagy gondban vagyok,mert nem mondhatom meg a szüleimnek hogy elvesztettem.Mivel családi csomagban van a telefon így nehéz lesz titkolnom,van rá lehetőség hogy valahogy saját pénzből vegyek egy másikat és átirassam?
2010. máj. 29. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Persze, hogy meg fognak, ez nem is kérdés.
2010. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez bonyolult, szerintem inkább mond el az igazat, mindenkivel megesik az ilyen XD. Cs ne találj ki helyette Low kifogásokat na az para!
2010. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem fogom megmondani kinyírnak :D

inkább segítsetek hogy a telenornál hogy kell beírni egy új számot a családi csomagba anélkül hogy apám megtudja:D

2010. máj. 29. 20:24
 4/9 A kérdező kommentje:
MEG KELL ÖLNÖM A CSALÁDOMAT!
2010. máj. 29. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Illene megtanulni vállalni a felelősséget a tettekért, történtekért akkor is, ha rohadtul nehéz. Ha sumákolsz és később kiderül, nagyobb gond lesz, de a magadfajta hülye meg is érdemli..
2010. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
A nagymamával kezdd, mert ő valójában a farkas, aki megette az erdőben a telefonod, és már rád feni a fogát!
2010. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod beírni, mert kérik a kódot amit a fő (előfizus) telefonról lett megadva. Ami gondolom valamelyik szülődé.


Mellesleg szerinted a szüleidnek nem tűnik fel, ha új telefonod van új számmal? :D

2010. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
néha azt gondolom, h ez valami online pszichiátria itt.... :O
2010. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

@21:50


nem tűnne fel nekik nagyon régi modellek a szüleim

2010. máj. 30. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!