Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 évesektől kérdezem:...

14-15 évesektől kérdezem: nektek hányra kell hazaérnetek este? Mennyit jártok bulizni, és mennyi időre? (úgy értem, hogy pl. oda mész este tízre, és hajnali ötkor van vége. )

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 15:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

húha, én már nem is emlékszek, már kinőttem ezt a kort :)

De régen talán 9 volt, de ha +- fél óra, 1 óra akkor se volt gond szerencsére.

2010. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

míg anyámék együtt voltak,annak is örültem már ha suli után egy órára elmehettem valahova,csak a könyvtárba jártam sokat netezni meg olvasni,és apám még azért is szidott mint a bokrot.

aztán anyámmal elköltöztünk,míg nála laktam végülis mehettem,nem volt gáz.

aztán pár hónappal később elköltöztem viták miatt,és párommal élek azóta.

most szabad vagyok,de nem járok úgy különösebben sehová,sötétedés után meg pláne,nem szeretek akkor kint lenni.

17L

2010. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hát én járok bulizni. A legtöbb csak éjfélkor indul be,3-nál tovább nincs is értelme maradni,de valamikor hamarabb haza is megyek.

15/L

2010. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Tanítás vége után háromnegyed órával, mert annyira lakunk a sulitól tömegközlekedéssel. Sehova sem engednek, szal..
2010. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

nem nagyon járok sehová, főleg este nem, mivel a barátaim nagy része más városban, faluban lakik, így ah suli után el is megyünk valahová, akkor csak délután. ha este, akkor nem lehetnék sokáig, mivel buszozni kéne haza, így max. 9-re érhetnék haza, de ilyen eset még nem volt, akkor inkább ottlaszom.

ha a városon belül megyek mégis, akkor is haza szoktam érni 8-fél9-re, ilyenkor még oké, nem tudom meddig engednének el. azt hiszem max. 9-ig. egyszer negyed 10kor mentem haza, és hatalmas balhé lett belőle...bár ez még 2 éve volt.

16/L

2010. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
sokáig elengednek de sokszor is hivnak közben hogy jól vagyok e stb.. jah 5ig tart a buli de azért éjfélkor otthon kell lenni szal az ájfél a max de sztem nem halnának bele ha haza se mennék xD de azért hazajövök:)
2010. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

hétköznap 9, ha hétköznap van buli akkor éjfél-1 óra.

hétvégeken buli 2-3-4. attól függ milyen buliba megyek és kik leszek :)

2010. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szius :) én 15 éves vagyok, majdnem minden másnap kint vagyok, kb. 10óráig :) és ha buli van akkor minden szombaton, ha jol viselkedem, segíttek, jok a jegyeim akkor elengednek kb. 10kor szokunk odamenni és 3ra érek haza :) de maximálisan bízhatnak bennem :)
2012. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!