Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 évesektől kérdezem:...

14-15 évesektől kérdezem: nektek hányra kell hazaérnetek este? Mennyit jártok bulizni, és mennyi időre? (úgy értem, hogy pl. oda mész este tízre, és hajnali ötkor van vége. )

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 15:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Engem ilyen idős koromban 9-10-ig engedtek el maximum. Persze hétvégén csak hétvégén! Hétköznap nem maradhattam eddig ki! Bulizni nem jártam, csak a barátaimmal ültünk össze néha. Mivel mindenkinek haza kellett mennie max 10-kor nem is volt semmi baj, ehhez idomultunk. Egyszer voltam 14 évesen discoban, táncos csapat buli volt, oda anyu jött értem fél 1-re! 20/L
2010. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
télen 7-8 óra nyáron 8-9 óra.. de van hogy elvisznek valami koncertre vagy nyársalás vagy valami akkor 10-11 vagy éjfél. Bulizni nem járok. 14/L
2010. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem nagyon engednek el.

Hétköznap 7-8-ig.Hétvégén talán 9,esetleg 10-ig.Télen 9-ig sem akarnak,mert,hogy korán sötétedik.

Diszkóba egyáltalán nem járok,bulizni is ritkán.Bár házi buliba mennék szívesen,csak anyámék...nem igazán engednek.Mert ahova hívnak messzebb van és nem tudnék hazajönni már és ott kéne aludnom.

15/L

2010. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%

Remélem találkozol egy pedofillal aki berángat éjjel az erdőbe, miközben tombol a vihar, világít a hold, és majd mondod neki:

-Bácsi Bácsika, úgy félek, Úgy félek!

Ő meg majd visszaszól: Te félsz kicsi? Mit szóljak én? Nekem még egyedül kell visszajönnöm ha végeztünk!!:D:D:D:D muha

2010. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
amikor koncertre megyek ált 11.00 - 12.00 .bulizni meg nem kivánkozok :D 15\l
2010. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Engem ennyi idősen héköznap max. 6-7, hétvégén meg mindig sötétedésig engedtek el.

Ha buliba mentem - ami mellesleg nagyon ritka volt - akkor apám jött mindig értem kocsival, általában 11-12 körül.

2010. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
nekem naon szigorúak a szüelim, max. nyolcra ithon kel lennem. 14/l
2010. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem járok esténként sehova. Nem tom miért,de egyáltalán nem hiányzik :$ Nekem jó itthon tévé és gép társaságában és ha másnap nincs suli akkor hajnali 2-ig maradok fenn.XD

L/14

2010. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

ha csak simán elmegyek valahova a barátnőmmel, sétálni, vásárolni, beszélgetni akkor nem mondják meg hogy hányra érjek haza, 10-negyed 11 körül itthon vagyok. ha nem (ez nagyon ritkán fordul elő) akkor olyan fél 11kor hívnak hogy azonnal húzzak haza.:D de ha megkérem őket (hétvégén) akkor tovább is elengednek így hajnalban (mondjuk ez hangulattól függ meg hogy kivel megyek :D) de szerencsére olyan helyen lakom ami biztonságosnak és barátságosnak mondható.:-)

bulizni nem járok, régen mikor néha elmentem azt mondtam nekik hogy ottalszok valakinél (bár buktam le és eléggé leszidtak :D) aztán már ha elmentem, megmondtam és azt mondták maximum 2ig -.- szóval inkább el se mentem és azóta sem voltam :D ez tavaly volt :D

14/L

2010. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem max 10-re kell hazaérnem, de hétköznap nyolcra. Bulizni nem járok.
2010. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!