Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom aggódni, féltékenynek...

Van okom aggódni, féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

A párom (30)a közösségi oldalakon az ismerős lány barátai alá ír,h milyen jó ez a kép róluk, kedveli a képeiket. De ezek a lányok 16-17évesek, és az ország másik végén laknak, és netes "barátságok" ezek, nem talizik velük a párom. De én mégis féltékeny vok, h kis csitrikkel beszélget, rosszul esik h látom, ha vkinek a fotójához megjegyzést tesz. Mondani nem mondtam neki h fáj, nem akarom h a féltékeny libát lássa bennem. De szerintetek van okom féltékenynek lenni, v ne törődjek vele hisz velem van?

(22 l)


2010. máj. 29. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a heyledben nem tenném tűzbe a kezem gy ilyen férfiért.Ismerem ezt a típust.Nekem speciel az ilyen fajta férfi maximum ágymelegítőnek volna jó,komoly kapcsolatot soha nem terveznék velük.Vagy ha igen,akkor már készülnék is a koppanásra...
2010. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

13:07 nek és az utolsónak halálosan igaza van.

24/F

2010. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Labilis a fickó.
2010. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!