Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom aggódni, féltékenynek...

Van okom aggódni, féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

A párom (30)a közösségi oldalakon az ismerős lány barátai alá ír,h milyen jó ez a kép róluk, kedveli a képeiket. De ezek a lányok 16-17évesek, és az ország másik végén laknak, és netes "barátságok" ezek, nem talizik velük a párom. De én mégis féltékeny vok, h kis csitrikkel beszélget, rosszul esik h látom, ha vkinek a fotójához megjegyzést tesz. Mondani nem mondtam neki h fáj, nem akarom h a féltékeny libát lássa bennem. De szerintetek van okom féltékenynek lenni, v ne törődjek vele hisz velem van?

(22 l)


2010. máj. 29. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ez ártatlan dlog

igen ,veled van

magadnak teszel jobbat, ha ezen túllépsz

és fiatal nő vagy, tiéd a világ,csak nem hiszed,hogy kis "csitrik" happolják majd el a párodat? :)

legalább nyilvános teszi,nem suttyonba msn-en dícsérgeti őket

tehát vállalja akár előtted is

szerintem nincs takargatni valója :)

2010. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
30 eves pasinak 16-17 eves netes barat???De gaz amikor valaki nem fogadja el a korat.A parod nagyon ciki es nevetseges.
2010. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarod, hogy a féltékeny libát lássa benned? Dehát az elmondottak alapján az vagy! Lesznek még párkapcsolati problémáid, ha ilyen dolgokon kiakadsz. Egyébként honnan tudod ezeket? Figyeled?
2010. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
91%
Nyugi, teljes mértékben neked van igazad, csak élvezi a helyzetet, pasiból van, azok szeretnek imponálni kis csitriknek, de ha nem találkozik velük nem kell félned, de azért ne hagyd szó nélkül, neked sem írkálnak pasik, ez nem féltékenység, de azért jelenetet ne rendezz vele, csak említsd meg neki azért mégis vagy vegyél rá pár pasit hogy írjon neked, tudja meg milyen szar érzés
2010. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 29. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem veszed elejét, ahogy idősebb lesz, úgy fog keresni majd nálad fiatalabbakat!

Van okod féltékenykedni, az én csajomnak sem hagynám hogy más férfiak képei alatt dicsérgesse őket!

Ha meg bejön neki valaki, akkor lépjen le, vagy tartsa magában a véleményt, ha szeret és nem akar megbántani!

És mi van ha veled van, de rájuk csorog a nyála?

És ennek hangot is ad?

Vékony a határ düh és féltékenység között.

Jó lesz ha kicsit megneveled.

Mert amint ő is pozitiv visszajelzést kap valakitől, nincs garancia arra hogy nem csal meg!

Magamról tudom.

24/F

2010. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Ne mondd neki hogy neked fáj.

Egyszerűen ÉREZTESD vele.

Az nagyobb pofon egy férfinak ha nem szólsz hozzá, hirtelen nem érsz rá foglalkozni vele-hirtelen sok dolgod támad rajta kívül-lassabban reagálsz neki az smseire-

MEG TUDOD MÉG FOGNI A GYEPLŐT-ezt el lehet érni, de türelem kell hozzá.

Vagy add vissza neki, hogy Te is másoknak irsz, meglátjuk hogy tetszik neki (tuti bántja),

vagy éreztesd vele. Irj neki vissza: ne nekem irogass hanem a barátnőidnek! VAGY TEGYÉL MÁS IRÓNIKUS MEGJEGYZÉST.

A lényeg hogy csírájában intézd el ezt a Hódító Herold szindrómát benne.

Ne legyél túl engedékeny, sem túl szigorú!

2010. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Az utolsó válaszolóval vitatkoznék...

Szerintem semmiképp ne csinálj ilyen bosszú jellegű dolgokat. Ha bánt a dolog, beszélj róla vele, mert, ha visszaadnád, az dacot szülne benne, és megronthatná az egész kapcsolatot.

Egyébként nagyon nem örülnék a helyedben ennek a kommentelgetésnek, de inkább mondd el neki, minthogy visszaadd.

Remélem minden rendben lösz!

20/F

2010. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 11:24-es válaszolóval kell egyet értenem,ő mégis csak férfiként gondolkodik és akként is látja a dolgokat!:)
2010. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van okod, most keresi az utódodat, ha már öreg (24-25 éves) leszel.
2010. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!