Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit csinálna a helyünkbe?

Ki mit csinálna a helyünkbe?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, 2 nap mulva mennénk haza M.o.-ra. Pár napja derült ki hogy több mint 200.000 ftos hibája van az autónak. Én 7 hónapos kismama vagyok, 5 hónapja voltunk otthon és ezután egy darabig nem mennénk haza. A párom ez után a nagy kiadás után nem akar menni, meg azt mondta rossz érzése van,félt minket. Én otthonra már beterveztem minden napra valamit, főleg 4d-re szeretnék menni. Én tegnap egesz du sírtam emiatt végül a párom azt mondta hogy akkor menjünk haza megis. De így ha bármi történik és nem hallgattam rá azt soha ne fogom megbocsátani magamnak.. ki mit csinálna ebben a helyzetben?
2017. okt. 10. 04:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, milyen hosszú az út. De nem hiszem, hogy 7 hónaposként az "utazgatás" lenne a legfőbb gondom...
2017. okt. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem otthon akarok szülni, itt kint fogok. hó még nem hiszem hogy lesz csak 5 napra mennénk. Igen lehet hogy már nem kéne utazgatni, de szerencsére panaszmentes a terhességem. Otthon annyi mindent akartam venni, ami joval olcsóbb ugyebár mint itt..
2017. okt. 10. 08:19
 13/19 A kérdező kommentje:
ja és 750 km az út.
2017. okt. 10. 08:23
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
reepülőő..
2017. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

Azért nem gondolod, hogy ahelyett, hogy megbeszélnétek felnőttek módjára, te nekiállsz bögni órákon át, aztán a férjed csak azért megy bele a hazaútba, mert zsarolásnak érzi a hisztit és inkább enged?


Én 7 hónaposan nem rohangásznék feleslegesen haza. A 4d-s hülyeség teljesen felesleges, pl.

2017. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azért kezdtem el sírni hogy zsaroljam a férjem. Eleve az állapotos nők érzékenyebb a kelleténél, és azért kezdtem el sírni mert már beleéltem magam és nagyon vártam.
2017. okt. 10. 12:41
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Jesszusom, itt mindenki veszélyeztetett terhes volt, hogy "7 hónaposan már ne utazzon"...? Anyám... jó hogy nem azt mondjátok, hogy a kövi két hónapban kösse magát az ágyhoz.

A kérdező nem beteg, nem mozgássérült, nem fogyatékos, hanem terhes. Ennyi.

Jah am a válaszom; persze, ha haza akarnék menni, hazamennék.

2017. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha jó a kocsi, induljatok el vele bátran. Velem is előfordul, hogy javítás után nem annyira bízom benne, de ez teljesen irreális viselkedés, valószínűleg a férjednél is el fog múlni.
2017. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18%

Én megadnám a gyerekemnek, hogy otthon szülessen meg. A rossz érzésekre meg hallgatni kell -ha igaz, és nem csak valami más-.


De különben nem kell félni. Mit mondott az orvos? Különben minden rendben?

Mert ha az orvos szerint is nyugodtan utazhatsz, akkor veled nem lesz baj.


Esetleg lehet bérelni is autót, nem tudom. Vagy majd máskor vinni azt az asztalt. Vagy meghívni a rokont, és vigye haza magának az asztalt, ki lehet találni rá valamit.

2017. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!