Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit csinálna a helyünkbe?

Ki mit csinálna a helyünkbe?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, 2 nap mulva mennénk haza M.o.-ra. Pár napja derült ki hogy több mint 200.000 ftos hibája van az autónak. Én 7 hónapos kismama vagyok, 5 hónapja voltunk otthon és ezután egy darabig nem mennénk haza. A párom ez után a nagy kiadás után nem akar menni, meg azt mondta rossz érzése van,félt minket. Én otthonra már beterveztem minden napra valamit, főleg 4d-re szeretnék menni. Én tegnap egesz du sírtam emiatt végül a párom azt mondta hogy akkor menjünk haza megis. De így ha bármi történik és nem hallgattam rá azt soha ne fogom megbocsátani magamnak.. ki mit csinálna ebben a helyzetben?
2017. okt. 10. 04:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán értem... milyen "ha bármi történik"? Micsoda? Baleset? 5 hónappal ezelőtt kisebb volt a valószínűsége, mint most? Miért?
2017. okt. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi van? Elég zagyvaság, amit írsz! Miért félt a párod? Ha nem jöttök, akkor nem csinaltatjatok meg az autót?
2017. okt. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Vonatal,buszal nem tudtok hazajönni? Esetleg .
2017. okt. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Eszembe nem jutna egy hülye babamozi miatt egy nem megbízható autóval elindulni.
2017. okt. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
A helyedben vonattal mennék haza. Szerintem sokkal kényelmesebb is terhesen, pl. bármikor tudsz menni pisilni, tudsz közben pihenni, aludni. Nem kell mindig mindenhová kocsival menni.
2017. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Az autóval biztos nem lesz gond, hiszen most költöttetek rá 200ezret...Mi lehet még? Baleset? Kb.annyi az esély mint bármelyik másik napon. Egy "rossz érzés"...menjetek el egy cigányaszonyhoz, vetesd ki vele a kártyát + nézzen bele a gömbbe. Ezotéria kategória.
2017. okt. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj a kocsi mert a páromnak kell otthon, és vinnénk haza egy nagy asztalt a rokonának. Igen tudom hogy bármikor történhet bármi de így hogy eleve ezzel a tudattal indulnánk el így még rosszabb ez az egész..
2017. okt. 10. 07:23
 8/19 A kérdező kommentje:
Az autó itt kint lesz megcsinálva ma és holnap. De még ez után is kerülhet fel hiba mert egymásra épülnek a dolgok amiket jelez a hibakód. Jobb esetben most miután pár dolgot kicserelnek utána el kéne tunnie a hibakodnak.
2017. okt. 10. 07:26
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Igazat adok a párodnak. Mi történhet? 7 hónaposan már a hosszú út is nagyon megterhelő. De szerencsétlen esetben bármikor megindulhat a szülés is. Vagy a vissza úton Ausztriában nagy hó lesz, és elakadtok. Akkor mit tudtok tenni? Vagy itthon akarod megszülni a babát?
2017. okt. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Repülő, esetleg transzferek.
2017. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!