Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnál ha a legjobb...

Mit szolnál ha a legjobb barátnőd folyton lemondaná a programot?

Figyelt kérdés
akár hányszor hivtam nem jött sose,és mindig megigérte,most tartottuk volna 28-án a születésnapomat ö és még 3-an ,direkt azért tettük erre az idöre mert ö azt mondta most ér rá.Erre hagy nekem egy üzit msnen hogy neki nincs pénze,meg hogy most tartja a névnapját a szüleivel.Csak az a baj hogy jómódu családból származik,pénzből nincs baj,és már több mint 2 hete megbeszéltük hogy megyünk....és nem ez az elsö
2010. máj. 28. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg pont egy barátnőmet várom aki 3 órája késik:-S
2010. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak tőle lehet megtudni, mi itt max. találgathatunk...
2010. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek de én azt mondanám vagyis találgatnám hogy az a barátnő már nagyon nem a legjobb barátnőd.és szerintem nincs benne gerinc hogy simán megmondja ekkor és ekkor nem megyek hanem még hülyít is...
2010. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is beszélnék vele!

Aztán a "legjobb barátnő"-ből elhagynám a legjobbat, és ha még mindig ugyanígy viszonyul hozzám, akkor a barátnőt is!

2010. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Ha nem akar barátot, az az ő dolga. Utána majd lehet, hogy rohan vissza hozzád, mert nincs kivel beszélgetnie. Hasonló volt az én barátommal is, teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot. 1 hónap múlva csöngetett az ajtón, hogy tudja hogy hülye volt és lehetnénk-e újra barátok.
2010. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele
2010. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Először is, nem nevezném a legjobb barátnőmnek többé.

És megérteném a (gyökér) célzásait: nem akar veled lenni, akkor neked sem kell akarnod, hogy vele legyél.

2010. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!