Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek a barátommal nyaralni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Hívott,mennyek vele meg a szüleivel görörgországba.Hogy vegyem rá a szüleimet? A volt barátnője,aki annyi idős volt mint én, őt tavaly elengedték vele.Kérlek, segítsetek, nagyon fontos, nagyon szeretném!
2008. okt. 21. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó érv volna, hogy jól tanulsz és ez így is marad, hiszen bármit megteszel, hogy elengedjenek. Kicsit érzelmi zsarolás, de sebaj. A legjobb az volna, ha a szülei felhívnák, találkoznának a tieiddel és felvázolák a részletes programot, és főleg a hotel/apartman szobaszámát és hogy ki kivel alszik, mert nekem ez volna az első kérdésem csemetémhez...

Azért az még korai, hogy 14 évesen a barátoddal, külön szobában... na.

Ezeket mindenképp tisztázzátok, és a szülők is beszéljenek.

2008. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Tudod majd amikor megjottok a nyaralasbol es ne talan terhes leszel, akkor az a te es a szuleid problemaja lesz, nem annyira a srac szuleie.

Ugyhogy ne akard ravenni a szuleidet arra, hogy elengedjenek, te meg nagyon kislany vagy!!!

Neked ne a szexen jarjon az eszed, nem jo am ha te egy koraven, kiegett csaj leszel 18 evesen!!!

Tanulj inkabb azzal tobbre mesz!

Szegeny szuleid.

2008. okt. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!