Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg anyut?

Hogyan kérdezzem meg anyut?

Figyelt kérdés
Szeretnék ma este bemenni a barátaimmal a városba beszélgetni, hülyéskedni. Kb éjfélig.. Hogyan kérdezzem meg anyumat h biztosan elengedjen? Vagy ígérjek neki cserébe valamit? Vagy esetleg vmi kisebb hazugság? Szerintetek?
2010. máj. 28. 17:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és megbízható személyekkel mennék 16-18 éves korig vegyesen, és nem hagynának magamra az biztos, elém is kijönnének meg haza is kísérnének
2010. máj. 28. 17:53
 12/17 A kérdező kommentje:
most jött haza anyum, nincs valami jó kedve :( nemtudom h megkérdezzem-e így ..
2010. máj. 28. 17:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Tudod ezzel az a baj, hogy amíg nincs gyereked, nem fogod megérteni egy szülő gondolkodását!A 16-18 évesek is gyerekek még, és bizony velük is történhet akármi baj!De ha el is engednek, mindenképpen tartsd be az időt, amit mondanak, amikorra haza kell érned, mert a szülő vérnyomása minden egyes késett perccel egyre feljebb megy az aggodalom miatt!
2010. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ha nincs jó kedve, akkor várj

járj kedvére :)

2010. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
áh előbb segítettem neki főzni, kipakolni amit vásárolt.. apumnak mindegy lenne de anyum nem enged.. hát érthető csak már unom h itthon rohadok állandóan mert anyum még azon is kiakad néha ha fényes nappal a barátnőimmel a parkban sétálok..
2010. máj. 28. 18:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát én 33 éves vagyok, de így utólag szerintem bármit fog válaszolni Téged minősít vele. Ha elenged akkor bízik benned, mert megérdemled (komolynak tart), ha nem enged el akkor pedig gondolkozz el rajta...
2010. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Van egy mondás, ami a legtöbbször igaznak bizonyul:

Könnyebb elnézést kérni, mint engedélyt.

btw, sok sikert :D

2010. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!