Kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
Tesómmal összezörrentünk, nem nagy, csak egy egyszerű hétköznapi dolog miatt, majd ő ksőbb elment tőlem haza. Megkértem, hogy szóljon, ha hazaért (nem lakik valami közel), hogy ne aggódjak, ezt mindig megteszi. Nem szólt de kiderült, hogy otthon van már. Tudta, hogy féltem, forditott esetben ő is ugyanigy lenne, és mégsem szólt, nem reagált a hivásomra sem. Megmondtam neki, hogy nem volt szép húzás, és hogy máskor meg sem fogom kérdezni mi van vele, ha igy viselkedik. Szeritetek kinek volt igaza?
2017. szept. 30. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Mindketten gyerekesen viselkedtek, de te most rá is kontráztál.

Összekaptatok valamin, és a tesód hiába ment haza tovább duzzogott. Ezért nem hívott téged, mert megvan sértődve. Te meg ahelyett, hogy ezt felfogd, rákontrázol, és te is játszod a sértődöttséget mert nem hívott fel. Felnőtt ember a tesód. Ha nem akar akkor nem hív.. ennyi.

2017. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Egyikőtök hisztis, a másik hülye.


Pont, nőjetek fel.

2017. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, majd kiállok az esőre.
2017. okt. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!