Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit képzel magáról az ilyen nő?

Mit képzel magáról az ilyen nő?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki abbahagyta az iskolát, elment helyette dolgozni, dolgozott vagy egy évet (se) majd szült két gyereket egymás után szinte és állandóan nyavajognak,hogy jajj nincsen pénzünk meg ehhez hasonlók. Állandóan kuncsorognak, egy tál cukrot nem lehet kint hagyni az asztalon, mert az mind a zsebükben landol. Nem vagyok irigy, de én érzem magam kellemetlenül, ha családi összejöveteleken vagy ilyesmi megjelennek. Ahogyan előadják magukat az teljesen színház a csaj állandóan azzal takarózik,hogy ő érett felnőtt nő és felelősségteljes anyuka meg ehhez hasonlók, de még normális körülményeket sem tud teremteni. Dolgozni, tanulni nem volt felnőtt, de szülni két gyereket az igen, amihez persze semmi közöm nincsen, de amikor átfordul másnak a kárára, akkor igen. Ha fejlődésről beszélek pl. tanulás, akkor rávágja,hogy minek, úgy se lesz jobb, meg ehhez hasonlók. Nem tudja elviselni ha valaki sikeresebb, pedig nekem sem adnak ingyen semmit. Teljesen próbálja elvenni a kedvem és megtörni. Miért ilyen? Mit lehet csinálni?
2017. szept. 25. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem családtag,mondd meg neki,hogy innentől kezdve nem kívánt vendég és indokodat támaszd alá azzal,amit leírtál.Építs le vele minden kapcsolatot.
2017. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha családtag, akkor is mond meg neki


kit érdekel hogy rokon vagy nem? ha tróger akkor leépítem, nincs szükség kuncsorgó lúzerekre

2017. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyet ignorálni kell, ha családtag, ha nem.
2017. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ő is tudja, hogy soha az életben nem lesz senki olyan tökös, hogy kiossza és őszintén elmondja a véleményét.

Ezért adja elő magát.

És ebből következik, hogy egyszer el kell rendezni, és kiosztani, hogy ha a semmire szülés helyett tanul és dolgozik, aztán alapít családot, most lenne mit a tejbe aprítani.

2017. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Építsd le!

De ha téged nem piszkál, nem kunyeràl, akkor foglalkozz a saját életeddel, ne máséval!Ő így döntött, nem a te életed éli, hanem a sajátjàt.

Hagyd békén!

2017. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd mérlegre a nővel kapcsolatos pozitív és negatív ismereteidet. Ha a negatív van túlsúlyban akkor nincs miről beszélni. Az irígykedő energiavámpírokat leépítjük.
2017. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Mit érdekel téged?


Én az ilyen mindenre mártírkodó embert pont leszarom. Be sem engedem a házba, nemhohgy meghallgassam az aktuális rinyáját.

2017. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!