Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vezetéknevek illenek...

Milyen vezetéknevek illenek az Emili keresztnévhez?

Figyelt kérdés
(Nem Emília)
2010. máj. 27. 18:44
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Hiába háborogsz, de ezek az idegen nyelvű keresztnevek, főleg ha még van is magyar(osított) megfelelője elég idétlenek, és tény hogy első sorban a cigányok választanak előszeretettel ilyen neveket, úgy hogy ne csodálkozz ha azt írják, h Orsós, Lakatos stb.
2010. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Ez igy leirva, hogy Emili, tenyleg gazos.Olyan kis butuska.Akkor mar inkabb Emily, az elfogadhatobb, bar nekem nem tetszik ez nev.De ha igy elfogadjak, akkor a vezeteknev utolso betuje ne ipszilon legyen.
2010. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
elfogadják, ha i a vége. mellesleg ez kb olyan mint a Méri... akkor már sokkal inkább Mária... Kérdező, a te neved, válaszd azt, ami szerinted illik hozzád. viszont i-vel írva sok íztelen poénnak lehetsz a céltáblája. ha valóban angol nyelvterületre mész ki, akkor úgyis Emilynek szólítanak majd, mert tapasztalatom szerint inkább angolosítják a neved, de az eredetit kevés bírja kiejteni...
2010. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Kicsit utána kellene érdeklődnöd a dolgoknak.

A vezetéknevedet nem lehet A-ról B-re változtatni. Felveheted az anyukád vezetéknevét esetleg egy ősödét (de már ez sem biztos). Az utónevedet már egyszerűbb megváltoztatni, csak az igazolványok cseréje sokba fog kerülni.

Ja, vagy ez csak művésznév lesz??


Egy angol ismerősömet Emily Barker-nek hívják.

2010. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, de lehet rossz helyen kerestem, mert ezt nem írták... Most ez komoly? :S Ez esetben a kérdés tárgytalan, nekem anyu vezetékneve is megfelel, bár az kissé furán fog hangzani. :)
2010. máj. 28. 19:53
 46/49 anonim ***** válasza:
komoly. ez Mo. nem amerika, ahol vasbeton is lehetsz egyik napról a másikra..
2010. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Amerikában lehet a gyereknek bármilyen keresztneve, pl. medvebocs, anyatigris, pillangó (persze angolul). A vezetéknév adott, néha igen furcsa nevekkel találkozhatsz. pl. Szabó Medvebocs.
2010. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Miért kell egymást csesztetni azért, mert nem teljesen magyar származású nevet szeretne adni magának/gyerekének? Neki ez tetszik és kész. Nem törvényszerű, hogy magyar neve legyen. Nekem is sokkal jobban tetszik pár angol név, mint a magyarok, amiből már kismillió van.
2010. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Taylor, Smith stb. millióegy van pl. Angliában, még több Amerikában. Mint nálunk a Kis, Nagy, Kovács, Szabó.
2010. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!