Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vezetéknevek illenek...

Milyen vezetéknevek illenek az Emili keresztnévhez?

Figyelt kérdés
(Nem Emília)
2010. máj. 27. 18:44
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Marosi, Dömösi, Edelényi stb. még jól is hangzik.
2010. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Egri Emily

Barta ...

Pálfi...

2010. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
81%
történetesen én Lakatos vezetéknévvel születtem, ennek ellenére egyetemre járok,soha életemben nem követtem el törvénysértést és mégcsak meg sem látszik rajtam a származásom.......köszönöm a sértéseket...bár nem szégyellem a nevem ez azért rosszul esett
2010. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Mit törődsz vele, a legnagyobb magyar cigányprimás is Lakatos volt. És nagyon sokan élnek becsületesen ezzel a névvel. Ezek csak poénkodnak.
2010. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
63%
nem szeretem az ilyen jellegű poénokat...kiérződik hogy mire gondoltak és az már nem vicces, mivel negatív töltettel írták...poénkodjon mindenki a saját nevével
2010. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
20:06-os! Nem vagy te egy egészen kicsit paranoiás? Mindent a személyed elleni támadásnak veszel?
2010. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
63%
nem túl vicces így létezni h állandóan gúnyol vki. mikor bemutatkozol egy hivatalos helyen nem kezd el hozzád araszolni a biztonsági őr........nem vagyok paranoiás de aki nem érti h miről írok az ugyan olyan rasszista mint aki viccelődik ezzel.én csak azt mondom hogy ez nem vicces...engem speciel bántanak az ilyen megnyilvánulások,de inkább sajnálnom kellene őket,ez van érzékeny vagyok.legyek inkább őstulok mint ők?
2010. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, hogy Orsós a neve a barátomnak és nem is roma. De ha az lenne, se érdekelne, mert nagyon jó haver. Nem kell törődni vele, sok a poénkodó lökött lúzer, maga se gondolja komolyan.
2010. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

"aki nem érti h miről írok az ugyan olyan rasszista mint aki viccelődik ezzel"


.... akkor most ki van tele előítélettel??

2010. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
ó a te szegény hagyjuk inkább ha nem érted
2010. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!