Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ennyire kiakadt?

Mit tegyek, ha ennyire kiakadt?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonomnál voltam vendégségbe, ők korábban fekszenek mint én és az egyik este elkezdtem biciklit szerelni az udvaron. Mivel kint sötét volt, ezért bevittem az előtérbe ami egyben a konyha is, aztán egy fél óra múlva kijött a felesége ordítva és csapkodva, hogy mit képzelek magamról, hogy éjjel 11 kor behozom azt a mocskot. Kizárt, hogy olyan nagyon hallotta volna mert vagy 3 szoba fala választja el a konyhát a szobától. Azóta írtón haragszik. Mit tegyek? Attól hogy ők korán fekszenek én még dolgozhatok este.De sajnos nagyon konzervatív a nő.
2017. szept. 16. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Vendégségben nem illik maradni, mikor a lakók már alszanak. Ha épp te is ott aludtál, akkor is illik elvonulni, nem zajongni. Az meg, hogy biciklit viszel be, másnak se tetszene.
2017. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Belegondolva, az sem tetszett volna, ha mondjuk kimentél volna tojást sütni olyankor. na de biciklit szerelni? neked biztos súgnak hátulról...
2017. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem dolgozhatsz, pláne nem 9-kor.


Én a helyükbe - ha még vissza is szólsz - kidoblak az éjjel közepén és mész, ahová akarsz.


Ostoba bunkó vagy, ha már vendégül látnak, alap!, hogy alkalmazkodsz hozzájuk.

És gépet, bringát, utcai görkorit NEM viszünk konyhába!

2017. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Á, nyugi csak szórakozik a kérdező. Ez a kérdés màr volt itt egyszer feltéve. :D
2017. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!